تماشا کنید: اولین تیزر فصل دوم برنامه گرند تور منتشر شد

در حالی که هنوز تصادف مرگبار ریچارد هموند – یکی از سه مجری مشهور برنامه گرند تورو از مجریان سابق برنامه تاپ گیر – نقل محافل مختلف در سر تا سر جهان است و درست زمانی که تمام توجهات منعطف به شرکت آمازون در حیطه فروش روز Prime این شرکت بود تیزری 35 ثانیه‌ای از فصل دوم برنامه مشهور و محبوب ساخته شده توسط این شرکت یعنی گرند تور منتشر شد.

فصل اول برنامه گرند تور علیرغم حاشیه‌های پیش آمده بعد از جدایی سه مجری برنامه تخته گاز از شبکه بی‌بی‌سی و اقدام به ساخت این برنامه جدید با همکاری شبکه آمازون توانست بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت کرده و به سرعت طرفداران پر و پا قرص خود را پیدا کند. اما با اینکه گرند تور یک برنامه در شبکه اینترنتی شرکت آمازون می‌باشد و انتظار می‌رفت با سرعت بیشتری فصل دوم آن تولید شود، امروز اولین تیزرو فصل دوم آن بدون اعلام هیچگونه تاریخ از زمان شروع فصل دوم منتشر شد.

در این تیزر کوتاه تنها میتوان حضور مکلارن 720S در پیست ابولادروم و همچنین تست بوگاتی شیرون و حضور یک تانک در بیابان و داخل یک ساختمان را به آسانی تشخیص داد و به غیر از این موارد خودروهای دیگری در شرایط گوناگون به چشم میخورند که به جز خودروی لانچیا 037 که به شکل اسپانسر مارتینی تزیین شده بقیه آنها چندان قابل تشخیص نیستند. اما نکته جالب این تیزر نمایش صحنه‌هایی از رانندگی ریچارد هموند با خودروی ریماک کانسپت وان است که در نهایت منجر به تصادفی وحشتناک شده بود که خوشبختانه هموند از آن جان سالم به در برده بود.

(7 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان

  سهیل اسدبیگی

  سلام وبلاگتون بسیار زیباست خوشحال میشم به ما هم یه سر بزنید
  www.applesp.ir

  0 پاسخ
 • بی صبرانه منتظرم

  0 پاسخ
 • مهمان

  طوفان

  بسیار مشتاقم هرچه زودتر این برنامه اماده پخش بشه و من رایگان مجانی ببینمش چون پول ندارم بدم-_-

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.