تلویزیون OLED ال جی بهترین تلویزیون جهان شناخته شد

تلویزیون تحسین شده LG E7 OLED در جشنواره سالانهCE Week TV Shootout™  نیویورک و در رقابت با شش تلویزیون پرچم‌دار 4K Ultra HD TV به‌عنوان پادشاه تلویزیون‌های 2017 شناخته شد. این چهارمین بار پیاپی است که تلویزیون  LG OLED برنده جایزه CE Week Shootout شده است و اولین باری است که یک شرکت جایزه سه دسته‌بندی جدید این جشنواره را کسب کند. تلویزیون 65 اینچی E7 OLED ال‌جی با ترکیب کردن قابلیت منحصربه‌فرد Picture-on-Glass، عملکرد بی‌رقیب در زمینه فناوری OLED ، صدای فراگیر Dolby Atmos و قابلیت‌های HDR می‌تواند کیفیت تصویر فوق‌العاده و تجربه بی‌نظیر سینمایی را به خانه‌ شما بیاورد.

جشنواره سالانهCE Week TV Shootout™   هر سال تلویزیون‌های پرچم‌دار شرکت‌های معتبر این حوزه را در مقابل یکدیگر قرار داده تا بهترین عملکرد در بین آنها مشخص شود. در مراسم سال 2017 این مجموعه سه دسته جدید برای سنجش تلویزیون‌ها ایجاد شد. دسته‌ نور استودیویی/سینمای خانگی، HDR و عملکرد پخش آنلاین. داوران هر تلویزیون‌ را بر اساس چند استاندارد مختلف از جمله میزان کنتراست، میزان اشباع و تنوع رنگ، رنگ‌سنجی و حرکت تصویر می‌سنجند. برای حفظ برابری میان همه شرکت‌ها، تمام تلویزیون‌ها از بازار خریداری شده، هرکدام به صورت انحصاری توسط متخصصان TV Shootout کالیبره شده و در نهایت توسط متخصصان در حوزه نمایش تصویر بررسی شدند.

رئیس بخش صوتی تصویری ال‌جی می‌گوید: ما به‌عنوان اولین برندی که چهار سال پیاپی برنده جوایز این جشنواره شده‌ایم، بسیار مفتخر و خشنودیم. ما همیشه به اولین بودن در بازار تلویزیون‌های OLED و فناوری Dolby Atmos افتخار می‌کنیم. با این حال اینکه متخصصان این صنعت تلویزیون‌های ال‌جی را به‌عنوان برترین گزینه برای هرکسی معرفی می‌کنند همیشه برای ما لذت‌بخش است. سری تلویزیون‌های سال 2017 ال‌جی شامل مدل 77 و 65 اینچی W7، مدل 77 و 65 اینچی G7، مدل 65 و 55 اینچی E7، مدل 65 و 55 اینچی C7 ، مدل 55 اینچی B7 می‌شوند. همه مدل‌ها سال 2017 به فناوری بی‌رقیب OLED مجهز بوده و با قابلیت‌هایی نظیر مشکی مطلق، کنتراست بی‌نهایت، طیف رنگی گسترده و زاویه دید عریض تصویری بسیار شبیه واقعیت را نشان می‌دهند.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.