13 ترفند بسیار کاربردی برای یک زندگی راحت‌تر

ترفندهای کوچک، زندگی روزمره ما را راحت تر میکنند. به همین منظور در این مطلب از مجموعه مطالب آموزشی سخت افزار مگ شما را با چند ترفند بسیار کاربردی آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

1. پیدا کردن تلفن

برای پیدا کردن گوشی اندرویدی خود در خانه لینک www.google.com/android/find را در مرورگر کامپیوتر خود کپی کنید. پس از آن گوشی شما حتی اگر در حالت بیصدا نیز باشد به مدت 5 دقیقه زنگ خواهد خود.

2. تمیز کردن پنجره ها

برای اینکه متوجه شوید کدام سمت از پنجره به اندازه کافی تمیز نیست، داخل پنجره را با حرکت افقی و خارج آن را با حرکت عمودی تمیز کنید.

3. کمک کردن به مهمان

برای آنکه مهمان خانه شما را به راحتی پیدا کند، از خانه تان عکس گرفته و برای او بفرستید. وقتی به او بگویید چگونه به منطقه برسد، پیدا کردن خانه بسیار ساده تر خواهد بود.

4. سرهم کردن کیبورد

برای آنکه پس از تمیز کردن کیبورد، در سر هم کردن آن دچار سردرگمی نشوید، قبل از آنکه از دکمه ها را از کیبورد جدا کنید، یک عکس از آن بگیرید.

5. از بین بردن بوی سیر

با مالیدن دست خود به هر سطحی از جنس فولاد ضد زنگ شما می توانید از بوی سیر دست هایتان خلاص شوید.

6. استفاده از سس کچاپ

برای اینکه سس کچاپ راحت تر از شیشه خارج شود، درون شیشه یک نی قرار دهید.

7. گرفتن عکس خوب در باغ وحش

اگر در هنگام رفتن به باغ وحش، لباس هایی مانند کارکنان آنجا بپوشید، احتمال آنکه حیوانات به صورت تمام رخ به شما نگاه کنند، خیلی بیشتر از آن است که از شما روی برگردانند.

8. تماشای ویدئو مانند تلویزیون

برای آنکه یوتیوب در حالت تمام صفحه و کیفیت HD (در صورت موجود بودن) به طور پیشفرض نمایش داده شود، از لینک زیر استفاده کنید: www.youtube.com/leanback

9. به یاد آوردن و نوشتن

اگر هنگام خواندن یا گوش دادن به چیزی که باید آن را حفظ کنید، آدامسی با یک طعم خاص بخورید. زمانیکه مجبور به یادآوری آن باشید، اگر آدامسی با همان طعم بجوید، به راحتی همه چیز را به یاد می آورید.

10. گرم کردن سریع غذا

اگر برای گرم کردن غذا در مایکروویو عجله دارید، غذا در گوشه های بشقاب پخش کنید تا سریعتر گرم شود.

11. یک مانیکور عالی

اگر میخواهید لاک ناخن زیبا، راحت و بدون حباب داشته باشید که سریعاً خشک شود، لاک خود را به مدت 15 الی 20 دقیقه در یخچال قرار دهید.

12. راز کفش پاشنه بلند

اگر در یک روز بلند قرار است ساعات طولانی کفش پاشنه بلند به پا کنید، با چسباندن انگشت های دوم و سوم خود با چسب زخم به یکدیگر، از آنها محافظت کنید.

13. خلاص شدن از صدای چکه آب

با بستن یک رشته طناب یا کاموا به دور شیر آب، می توانید مانع از صدای چکه کردن آب، حداقل تا زمان آمدن لوله کش شوید.

(8 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.