سامسونگ و کار روی دو گجت پوشیدنی جدید

به نظر می رسد شرکت سامسونگ در حال حاضر مشغول توسعه دو گجت پوشیدنی جدید به شماره مدل SM-R365 و SM-R600 است. این شرکت اخیرا توانست از سوی Bluetooth SIG تاییدیه دو محصول SM-R365 و SM-R600 را دریافت کند و ظاهرا یکی از آنها Gear Fit 2 Pro نام دارد.

درباره دو مدل اطلاعات کافی دردست نیست اما Gear Fit 2 Pro احتمالا نسخه بهبودیافته Gear Fit 2 خواهد بود. البته باید انتظار داشت مشخصات بهتر و دقت عملکرد بالاتری شامل حال Gear Fit 2 Pro شود. شایعات می گویند Gear Fit 2 Pro همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 رونمایی خواهد شد.

S-R600 احتمالا از سری Gear Sport بوده و پیشتر نیز FCC تاییدیه ای به این گجت پوشیدنی سامسونگ داده است. تنها جزئیات دردسترس درباره Gear Sport جدید وجود سنسور ضربان قلب در این گجت پوشیدنی است. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید تا اواخر ماه جاری منتظر ماند.

احتمال داشته هر دو گجت در رویداد رونمایی از گلکسی نوت 8 معرفی شوند یا آن که سامسونگ یکی از آنها را در رویداد 23 آگوست و دیگری را در ایفا 2017 معرفی کند. به هر حال برای کسب اطلاعات کافی باید به انتظار ادامه داد و نمی توان به شایعات پرداخت

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.