iOS 11 پنجاه و نه درصد از سهم دستگاه های اپل را به خود اختصاص داده است

کمتر از شش ماه می باشد که نسخه جدید iOS منتشر شده است و حالا براساس آخرین ارقام منتشر شده از صفحه توسعه دهندگان اپل به نظر میرسد که 59 درصد از دستگاه های اپل مجهز به سیستم عامل iOS 11 می باشند. درصد مشترکین این نسخه از iOS با شیب ملایمی در حال افزایش است. ماه قبل 52 درصد از کاربران دستگاه های خود را به سیستم عامل جدید آپدیت کرده بود، اگرچه این رقم ها تأثیرگذارند، اما به اندازه نسخه قبلی iOS چشمگیر نیستند.

به نظر میرسد که iOS 10 بسیار سریعتر از نسل بعدی خود دستگاه های اپلی را فرا گرفت، در ژانویه 2017 در حدود 70 درصد از دستگاه ها مجهز به iOS 10  بودند. با وجود اینکه iOS 11 کمتر از یک ماه برای رسیدن به رکورد نسخه قبلی فرصت دارد، تنها یک جهش خیره کننده ناگهانی می توانند به کمک این نسخه از سیستم عامل اپل بیاید. اما دلیل کم استقبالی از iOS 11 چیست؟

 شاید دلیل اصلی اینکه چرا آمار در خصوص iOS 11 به خوبی پیش نرفته است را باگ های موجود در این نسخه دانست. به عنوان مثال بروز مشکلاتی در ماشین حساب گوشی و باگ های عجیب تصحیح خودکار کیبورد برای کاربران پس از آپدیت نرم افزاری، مابقی کاربران را از این تصمیم بر حذر داشت. از طرف دیگر کاربران ادعا می کنند که به روز رسانی iOS 11 گوشی آیفون آن ها را کند کرده است و باعث مصرف بیش از حد باتری شده است.

می توان امیدوار بود که تمامی این مشکلات در بروزرسانی های آینده بر طرف شود و از طرف دیگر توسعه دهندگان اپل را در طراحی iOS 12 هشیارتر نسبت به این نکات نگاه دارد.

 

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.