افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

بیت کوین یکی از رایج ترین کلمات کلیدی این روزها در سراسر جهان است. پول دیجیتالی که ارزش آن در طول یک سال چند صد برابر شد و سود هنگفتی را نسیب دارندگانش کرد و در طرف دیگر افراد بسیار زیادی را به امید کسب درآمد و میلیونر شدن به سمت استفاده از آن کشید. بدون شک خرید بیت کوین برای هر انسانی یک ریسک است. چه افراد مشهور و ثروتمند و چه کاربرانی که تمام دارایی خود را خرج خرید سیستم های استخراج ارز دیجیتال می کنند. اما شاید آشنا شدن با چهره های سرشناسی که سرمایه گذاری زیادی بر روی بیت کوین کرده باشند برای فهمیدن این نکته که تب بیت کوین چقدر در جهان داغ است جالب باشد. در ادامه تنها با تعداد اندکی از افراد سرشناس یا به اصطلاح "سلبریتی"هایی که ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند آشنا خواهید شد.

50 cent – فیفتی سنت رپر مشهور آمریکایی در سال 2014 تعداد 700 بیت کوین به ازای فروش آلبوم های خود به دست آورد. ارزش هر بیت کوین در سال 2014 تنها 660 دلار بود اما این پول مجازی در حال حاضر سرمایه ای 8 میلیون دلاری برای این رپر شکل داده است.

 

Nas – این رپر آمریکایی هم از سال 2014 و زمانی که ارزش بیت کوین در محدوده 100 دلار بود بر روی آن سرمایه گذاری کرده است و گفته می شود در حال حاضر ارزش دارایی های مجازی "بسیار بسیار زیاد" است.

 

اشتون کوچر – بازیگر مشهور هالیوود نقش هایی مانند استیو جابز را بازی کرده و علاقمند شدنش به تکنولوژی و ارزهای دیجیتال عجیب نیست. جالب است بدانید کوچر یکی از سرمایه گذاران اولیه استارتاپ های ثروتمندی نظیر اوبر و Airbnb نیز به حساب می آید. اشتون کوچر از سال 2014 بر روی بیت کوین و اترنوم سرمایه گذاری کرده است.

 

کیتی پری – خواننده سرشناس آمریکایی به سفارش دوستان خود از سال 2017 بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده و به نظر می رسد در همین مدت کوتاه سود خوبی هم به دست آورده باشد.

 

فلوید می ودر – بوکسور ثروتمند آمریکایی فکر اقتصادی بسیار خوبی دارد و آن را با قهرمانی های خود در مسابقات بوکس ترکیب کرده است. او به صورت گسترده از سال 2017 بر روی بیت کوین و پلتفرم های پیشبینی بلاک چین سرمایه گذاری کرده است.

 

مایک تایسون – یک بوکسور دیگر در این لیست مایک تایسون است. او از سال 2015 بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و حتی همکاری هایی را برای ترویج بیت کوین از طریق موسسه Bitcoin Direct انجام داده.

 

جیمی فاکس – برنده جایزه اسکار به جز بیت کوین در بخش های دیگر تکنولوژی نیز سرمایه گذاری کرده که از جمله آنها استارتاپ هایی برای ساخت کوله پشتی های مجهز به اسپیکر داخلی و حتی اپراتور ورایزن هستند. او از سال 2017 بر روی بیت کوین تمرکز کرده و در این مدت سود بسیار مناسبی را نیز به دست آورده است.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • unknown

  ایشالا که میخوره تو سرش و بعد امریکا و بعضی کشورا اسیایی اروپا هم ممنوع میکنه بیت کوین رو کلهم ارزشش میشه 500 دلار ! :emoji0:emoji0اون روز قیافه مفت خورایی به اسم ماینر دیدن داره

  0 پاسخ
 • خوب موقعی که 20 دلار بوده با مشاوره مالی خریدن
  بیت کوین که دیگه از 5000 دلار پایین تر نمیاد
  خلاصه از قدیم گفتن پول پول میاره

  0 پاسخ
 • ديگه وقتي چنين افرادي رفتن سمتش پس ديگه نميشه چيزي گفت

  همون بهترين كار جدا سازي كارت گرافيك بر اساس مصرفه ماينينگ يا گيمينگ تا بشه ما راحت بشيم

  كه البته قيمت دلار هم ول كن نيست و از دو طرف تحت فشاريم

  0 پاسخ
 • all them niggas =))

  2 پاسخ
 • :-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q

  2 پاسخ
 • در پاسخ به: pacolida

  :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bdb

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.