ویژگی‌های جدیدی که به چت گروهی WhatsApp اضافه شده‌است

واتساپ روز گذشته در وبلاگ خود اعلام کرد که ویژگی های جدیدی به چت گروهی این پیام رسان اضافه شده است. یکی از ویژگی های جدید این است که شما می توانید برای گروه خودتان توضیحاتی بنویسید. این توضیحات می تواند شامل هدف گروه، موضوعات و سایر اطلاعات مورد نظرتان باشد. توضیحاتی که در این بخش اضافه کنید به برای اعضای جدید گروه در بالای صفحه نمایش داده می شود.

کلید "@" هم در قسمت پایین رسمت راست اضافه شده است که به کاربران اجازه میدهد اگر مدتی دور از این گروه بودند، به راحتی به روز شوند. تنها کافیست گزینه @ را لمس کنید، بعد از آن تمام مسیج هایی که در غیب شما دیگر کاربران با شما صحبت کرده اند و یا به پیام های شما پاسخ داده اند، برایتان به نمایش گذاشته خواهد شد.  

دوست دارید بدانید که چه کسانی در گروه چت واتساپ عضو هستند؟ آیا شخص مورد نظرتان در گروه هست یا خیر؟ این اطلاعات را می توانید در صفحه اطلاعات گروه و با جستجو در میان اعضا بدست آورید. علاوه براین تغییرات، چند قابلیت جدید برای مدیران گروه ها نیز اضافه شده است. در تنظیمات گروه، ادمین ها می توانند تغییر موضوع گروه، عکس گروه و توضیحات را به افراد خاص محدود کنند. حالا ادمین ها می توانند اختیارات ادمین های دیگری که در گروه عضو هستند را حذف کنند. در تغییرات جدید، کاربری گروه واتساپی خود را ساخته است نمی تواند توسط هیچ کس از گروه حذف شود (سندروم استیو جایز). در نهایت واتساپ اعلام کرده است که کاربرانی که گروهی را ترک کرده اند، دوباره نمی توانند عضو آن گروه شوند.

تمام ویژگی های جدید واتساپ از روز گذشته در پلت فرم اندروید و iOS در دسترس کاربران قرار گرفته است.  

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.