بازگشت آفلاین؛ این بار تصویری! (قسمت اول از فصل دوم)

مجموعه برنامه های "آفلاین" به عنوان پادکست صوتی سخت افزار شیوه ای متفاوت برای انتشار اطلاعات و تعامل با کاربران را در وب سایت به راه انداخت. این مجموعه در فصل اول خود در 19 قسمت به صورت هفتگی تهیه شد و آمار شنوندگان آن در وب سایت و کانال تلگرامی سخت افزار نشانگر استقبال مخاطبان از این شیوه خبری بود. با افزایش محبوبیت پلتفرم هایی مانند اینستاگرام به خوبی می توان مشاهده کرد که اقبال کاربران به محتوای تصویری بسیار بیشتر از انواع دیگر راهکارهای خبری و رسانه ای است. ویدیوهای خبری، آموزشی و تاک شو ها که به صورت فصلی ضبط و پخش می شوند امروزه جزو محبوب ترین ساختارها در میان کاربران هستند. در نتیجه تصمیم بر آن شد تا سخت افزار هم به پشتوانه کاربران خود برنامه هایی با همین رویکرد تولید کند. فصل دوم آفلاین که از این پس به صورت برنامه ای ویدیویی منتشر خواهد شد اولین گام در راستای تولید برنامه های "تصویر محور" در وب سایت سخت افزار است و اولین قسمت آن برای انتشار در IGTV (اینستاگرام تی وی) تهیه و منتشر شده است. این برنامه به دنبال پاسخ دادن به سوالاتی است که کاربران پیشتر در پستی جداگانه مطرح کرده بودند و تلاش می کند در زمانی کوتاه اطلاعاتی مفید برای نشان دادن مسیر درست به علاقمندان در اختیار آنها قرار دهد. اولین قسمت از فصل دوم آفلاین علاوه بر اینستاگرام تی وی در وب سایت نیز منتشر شده تا کاربران بیشتری امکان مشاهده آن را داشته باشند و همچنین بتوانند سوالات خود را برای پاسخ داده شدن در قسمت بعدی در بخش کامنت های همین پست مطرح کنند. نظرات، پیشنهادات و همکاری های شما با طرح سوالات متناسب با ساختار برنامه بدون شک به بهبود و پیشرفت تدریجی تولید آن کمک خواهد کرد. پیشاپیش از همه همراهانی که با طرح سوالات خود در ضبط اولین قسمت از فصل جدید آفلاین همکاری کردند سپاسگزاریم.

به دلیل محدودیت های اینستاگرام تی وی، این قسمت در دو بخش جداگانه بر روی اینستاگرام قرار گرفته. آنچه در ادامه میبینید بخش اول از قسمت اول آفلاین است و برای دیدن بخش دوم می توانید از طریق لینک زیر به کانال اختصاصی اینستاگرام سخت افزار مراجعه کرده و در صفحه اصلی آن در بخش IGTV بخش دوم را انتخاب نمایید.

کانال اینستاگرامی سخت افزارمگ - بخش IGTV

(7 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • آقا الان ویدیو رو نگاه کردم دیدم سوال منم توی سورپرايز سخت افزار جواب دادین، دمتون گرم:x

  0 پاسخ
 • واقعا خوشحال شدم دوباره آفلاين رو راه انداختین اتفاقا چند روز پیش تو فکرش بودم که چرا دوباره شروعش نمیکنین ولی خب با دوستمون موافقم واسه منم اصلا پلی نشد حتی :(

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: Behnam

  لینک آپارات هم اضافه شد دوست عزیز

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: مشاور فنی

  خوب شد اومدم چک کردم دیگه داشتم ناامید میشدم:emoji1ممنون

  0 پاسخ
 • اپاراتی جایی آپ کنید
  این کارا چیه

  1 پاسخ
 • در پاسخ به: m

  لینک آپارات هم اضافه شد دوست عزیز

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.