قابلیت جدید مایکروسافت برای همگام سازی یادداشت‌ها در ویندوز و اندروید

روز گذشته مایکروسافت تأیید کرد که همگام‌سازی چند سکویی (cross-platform) را به Sticky Notes برای ویندوز 10  خواهد آورد و این‌طور به نظر می‌رسد کمپانی برای عملی کردن این برنامه زیاد صبر نکرده است.

Amrita Rout، مدیر محصولات مایکروسافت، در توییتر اعلام کرد که این ویژگی برای کاربران اندروید از طریق نسخه بتا اپلیکیشن OneNote در دسترس می‌باشد.

"Sticky Notes ویندوز شما حالا با نسخه بتا اپلیکیشن OneNote همگام‌سازی شده است. لطفاً آن را امتحان کنید و ما را در جریان نظرات خود قرار دهید. ما بسیار درباره ارائه این قابلیت از طریق OneNote هیجان‌زده هستیم و امیدواریم که شما هم‌چنین حسی داشته باشید."

برای دسترسی به این قابلیت نیاز دارید که  به صفحه گوگل پلی را برای OneNote و وارد برنامه بتا شوید البته اگر تاکنون وارد نشده‌اید. آخرین نسخه منتشرشده را نصب کنید تا زبانه Sticky Notes را در پایین نمایشگر خود مشاهده کنید. این قابلیت برای IOS نیز ارائه خواهد شد البته به‌روزرسانی اپلیکیشن OneNote هنوز در انتظار تصویب اپل می‌باشد.

برای همگام‌سازی یادداشت‌های خود در همه دستگاه‌ها، به نسخه 3.0 اپلیکیشن Sticky Notes ویندوز 10 نیاز خواهید داشت که ماه گذشته به‌صورت عمومی ارائه شده است. این نسخه همچنین شامل یک رنگ زغالی جدید برای یادداشت‌ها، ابزار جدید قالب‌بندی متن و یک هاب برای تمامی یادداشت‌هایی که تابحال ایجاد کرده‌اید می‌شود تا دیگر همیشه آن‌ها بر روی صفحه نمایش شما پخش نشده باشند. 

 

(4 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.