منصوری و تیونینگ نسل هشتم رولزرویس فانتوم

شرکت منصوری کمپانی فعال تیونر ایرانی-آلمانیست که هر سال محصولات جدیدی را تیونینگ کرده و به مشتریان ثروتمند خود ارائه می دهد. این شرکت همیشه جدیدترین خودروهای لوکس و سوپراسپرت را با تیونینگ خود جلوه می دهد و با قیمتی چند برابری به فروش می رساند.

البته مشتریان منصوری همیشه اتومبیل را از شرکت سازنده خریداری کرده و سپس به این کمپانی تیونر سپرده تا به بهترین صورت تیونینگ نمایند. جدیدترین دستاورد منصوری نسل هشتم رولزرویس فانتوم است که سال گذشته این شرکت آلمانی-انگلیسی زیرمجموعه بی ام و به رونمایی از آن پرداخت.

محصول جدید منصوری یک خودرو چند صد هزار دلاری نیست بلکه باید آن را مدلی میلیون دلاری دانست زیرا گذشته از قیمت  300 هزار دلاری فانتوم چند برابر قیمت خودرو صرف تیونینگ اتومبیل شده و در حال حاضر برای فانتوم نسل هشتم رولزرویس رقم بیش از یک میلیون دلار است.

همانطور که در تصاویر مشخص است، منصوری سعی کرده همانند خودرو اصلی از متریال لوکس تری بهره گیرد و با این حساب می توان رولزرویس فانتوم نسل هشتمی منصوری را یک سوپرلوکس به شمار آورد. ترکیب طراحی لوکس و اسپرت فانتوم نسل جدید را جذاب تر و مجلل تر ساخته است که نظر هر فردی را جلب می کند.

انتظار می رود بزودی منصوری به تیونینگ Cullinan شاسی بلند نیز بپردازد. کاهش ارتفاع فانتوم نسل هشتمی زیبایی بسیاری به این خودرو بخشیده است. منصوری همیشه در محصولات تیونینگ خود متریال لوکس و پریمیومی به کار می گیرد و این موضوع در فانتوم نیز به کار گرفته شد.

در بحث عملکرد باید به پیشرانه 12 سیلندر توربوشارژ دوقلو 610 اسب بخاری اشاره کرد که قدرت بالایی را به فانتوم منصوری می دهد تا نه تنها آن را لوکس حساب کرد بلکه اسپرت هم است. گفتنیست نسخه معمولی فانتوم نسل جدید قدرتی 570 اسب بخاری داشته و با ارتقا منصوری به 610 اسب رسید.

اشاره ای به قیمت و هزینه ارتقا فانتوم جدید نشده است.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.