خریداران خودروی "کوییک" ساپیا، "ساینا" تحویل خواهند گرفت

پس از آنکه شرکت خودروسازی فرانسوی رنو اعلام کرد به دلیل تحریم‌های آمریکا، همکاری خود با ایران را به صفر رسانده، وضعیت تعدادی از خودروهای شرکت سایپا مانند رنو ساندرو در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. حالا طبق تصمیم‌گیری‌های جدید این شرکت و اعلام آن به نمایندگی‌های فروش، خریدارانی که قصد دریافت خودرو کوئیک را داشتند، می‌توانند ساینا اتوماتیک دریافت کنند و آنهاییکه تیبا دوگانه‌سوز ثبت‌نام کرده‌اند، تیبای معمولی دریافت خواهند کرد.

بخش‌نامه‌ای در همین راستا به نمایندگی‌های بازاریابی و فروش گروه خودورسازی سایپا تحویل داده شده است، که در تصویر پایین شما می‌توانید بخشی از آن را که مربوط به تغییرات اعمال شده در فرایند تحویل خودرو است را مشاهده بفرمایید:

این بخش‌نامه در جهت دعوت‌نامه تعهدات نقدی شهریو ماه برای خودروهای سایپا 131، ساینا، سراتو، کوییک، تیبا دوگانه سوز می‌باشد و نکات مهمی که در آن ذکر شده عبارتند از:

 • نمایندگی‌ها کلیه اطلاعات مندرج در دعوت‌نامه را با سوابق موجود مشتری در نمایندگی مطابقت داده و در صورت رؤیت هر گونه ایراد مراتب را ظرف مدت 24 ساعت از طریق اتوماسیون اداری، به اداره عملیات فروش، ارسال نمایند.
 • لازم است مفاد دعوت‌نامه‌ها با یک نسخه از دعوت‌نامه‌ها را به‌منظور مستندسازی از طریق پست پیشتاز و در صورت عدم حصول نتیجه از هر طریق ممکن، به‌اطلاع مشتریان رسانده و مراتب را در پرونده آنها ثبت نمایند.

تذکر: در صورت موجود نبودن دعوت‌نامه مشتری یا مشتریان مشمول این بخش‌نامه در سایت مذکور، ضروری است در اسرع وقت مشخصات ثبت‌نام مربوطه شامل پذیرش، نام و نام خانوادگی مشتری، جهت بررسی و صدور دعوت‌نامه از طریق اتوماسیون اداری یک برنامه‌ریزی فروش، ارسال گردد.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • بی قانون اساسی

  همش تقصیر آمریکا و انگلیس احتمالا قطعات کوئیک تحریم کردن لابد تجهیزات هواپیماهای ایرباس روش بوده اون تیبا هم گازهای اتمی داشته

  0 پاسخ
 • عباس

  بابا درشو تخته کنید مرگ یکبار شیون یکبار. انگاری به غیر از فرانسه جای دیگه ای خودرو ندارن ...
  طراحی ساینا رو که ادم میبینه از دنیا زده میشه با این چراغاش والا.

  آخرین بار در تاریخ حدود 1 سال قبل توسط سیمین نوربخش ویرایش شد
  0 پاسخ
 • drjackool

  اخ جون، ساینا:
  smiley1

  0 پاسخ
 • امید

  علی برکته لله

  این هم دست اورد تازه ی دیگری از خودروساز پر مدعا...................واقعا کارهاشون هم خنده داره هم گریه
  دلم برای اونایی که ثبت نام کردن میسوزه.....

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: امید

  دستاورد تازه ای نیس. پیش از این به خصوص تو تحریمهای سال 90 و 91 هم به وفور این اتفاق افتاده بود.
  اگه فرضا همون خودروهای ثبت نامی رو هم تحویل بدن معلوم نیست چندتا ایراد کوچک و بزرگ داره.
  یادمه سال 92 پارس گرفتم و هنوز 1000 تا راه نرفته سنسور اکسیژن و میل فرمانش خراب شد. بدون سنسور اکسیژن هم ماشین عملا قابل استفاده نیس.

  0 پاسخ
 • کلا دور همیم دیگه.یعنی شما فکر کن توی آلمان بنز ثبت نام کنی چند ماه زنگ بزنن بگن بیا بی ام او رو بردار ببر. قطعا جنگ داخلی رخ میده تو کشورشون!! :smiley0

  4 پاسخ
 • آخه مردم آلمان خودشون انتخاب نکردن که اونجوری زندگی کنن.

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.