تماشا کنید: تریلر قسمت جدید سریال Black Mirror که فردا پخش می‌شود

Black Mirror یا همان آینه سیاه یکی از جذاب‌ترین سریال‌های علمی و تخیلی در حال پخش است. ساخت این سریال از سال 2011 آغاز شده و تا امروز چهار فصل جذاب از آن از شبکه نتفلیکس پخش شده است. فصل چهار این سریال ماه دسامبر سال 2017 یعنی درست یک سال پیش پخش شد و حالا با تریلری که امروز با نام Black Mirror: Bandersnatch منتشر شد، معلوم شد که قسمت آینده این سریال با همین نام فردا، 28 دسامبر پخش خواهد شد.

نکته جالب درخصوص سریال بلک میرور اینست که فصل‌ها و حتی قسمت‌های هر فصل آن کاملاٌ از هم مجزا هستند و حتی کسانی که تا به حال این هیچکدام از قسمت‌های این سریال را تماشا نکرده باشند، می‌توانند قسمت جدید آن را ببینند. به نظر می‌رسید که فصل پنجم این سریال، تنها همین یک قسمت باشد که مانند فیلم بلند ساخته شده و Black Mirror: Bandersnatch (آینه سیاه: بندراسنچ) نام دارد. این فیلم ماجرای برنامه‌نویس جوانی است که قصد دارد یک رمان فانتزی را به بازی تبدیل کند و در این میان مرز بین دنیای واقعی و مجازی گم می‌شود و این برای او چالش‌های عجیب و سردرگمی را به همراه خواهد داشت.

تا این لحظه مشخص شده است که فیون وایتهد، ویل پولتر و اسیم چادوری سه بازیگر اصلی این فیلم هستند و دیوید اسلیو مشهور که پیش از این کارگردانی آثار مشهوری چون هانیبال و آمریکن گادز را برعهده داشته، کارگردان Black Mirror: Bandersnatch خواهد بود. این قسمت از مجموعه بلک میرور فردا از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تریلر جذاب آن را تماشا بفرمایید:

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.