ال‌جی در نمایشگاه CES 2019 نسل جدید ماشین لباسشویی Mini Washer و ماشین لباسشویی و خشک‌شویی هوشمندش را معرفی می‌کند

 ماشین لباسشوییTWINWASH  ال‌جی که ظرفیت بالایی دارد، برنده جایزه نوآوری از نمایشگاه CES 2019 شد‌. ظرفیت بالا و سیستم کامل ماشین لباسشویی و خشک‌شویی TWINWASH ال‌جی، لباسشوییSideKickTM Mini Washer   در بخش تحتانی ماشین لباسشویی اصلی و سیستم خشک‌شویی اینورتر دوگانه با پمپ گرمایشی، به مشتریان امکان بارگذاری و شست‌وشوی دو سری لباس و خشک‌شویی ملایم سری سوم لباس‌ها با دمای کمتر را امکان‌پذیر می‌کند. این ماشین لباسشویی انقلابی مجهز به وای-فای و فناوری SmartThinQ  مجهز شده است تا راحتی کاربر و فرایند شست و شو را با هوشمندتر کردن خانه افزایش دهد.

 ماشین لباسشویی جدید ال‌جی از یک مخزن شستشوی ۲۷ اینچی و یک خشک‌کن با پمپ گرمایشی اینورتر دوگانه تشکیل شده است که بسیار کاربردی و سودمند است. ماشین لباسشویی اصلی بارگذاری لباس‌های بزرگ‌تر را بر عهده می‌گیرد و ماشین لباسشویی SideKickTM Mini Washer   لباس‌های کوچکتر و ظریف‌تری که نیاز به ملایمت بیشتری در شست‌وشو دارند را می‌شوید. ماشین لباسشویی TWINWash ال‌جی با افزایش ظرفیت و قابلیت شست‌وشوی همزمان برای خانواده‌های بزرگ و پرجمعیت ایده آل است و می‌تواند ملحفه، پتو و سرویس کامل روتختی را به صورت همزمان بشوید.

 

لباسشویی جدید ال‌جی با وجود فناوری‌های پیشرفته‌ای مثل TurboWash™360° با ترکیب پنج آب‌پاش قدرتمند و شست‌وشوی ۶ حرکته (6MotionTM )، علاوه بر اینکه به قطرات آب امکان نفوذ بیشتر به عمق الیاف پارچه را می‌دهد، در مدت زمان کمتری لباس‌ها را می‌شوید. وجود پمپ گرمایشی اینورتر دوگانه در ماشین خشک‌شویی جدید ال‌جی به این معنی است که با صرفه‌جویی بیشتر در انرژی و دمای خشک‌شویی کمتر، لباس‌ها دوام بیشتری خواهند داشت و کمتر آب می‌روند. همچنین، قابلیت کندانسور شستشوی خودکار (Auto Cleaning Condenser) باعث تمیز ماندن مخزن از پرز و آشغال میشود تا هوا به خوبی جریان پیدا کند، یکی از کارهای روزمره خانه کم شود و بهترین نتایج خشک‌شویی حاصل شود.

 

لباسشویی TWINWash  ال‌جی همچنین به وای‌فای و فناوری SmartThinQ مجهز شده و با دستیار گوگل و آمازون الکسا سازگاری دارد. بنابراین، کاربر می‌تواند با استفاده از فرمان صوتی و برنامه کابردی در تلفن هوشمند خود دستگاه لباسشویی را خاموش یا روشن کرده، شست‌وشو را شروع یا متوقف کنند، وضعیت برنامه شست‌وشو را تحت کنترل داشته و خیلی از کارهای دیگر را انجام دهد. قابلیت متصل شدن هوشمند در این ماشین خشک‌شویی ال‌جی نیاز به انتخاب دستی برنامه خشک‌شویی را برطرف می‌کند زیرا فناوری هوشمند ال‌جی بهترین تنظیمات را پیشنهاد می‌دهد.

 

آقای Song Dae-hyun رئیس بخش لوازم‌خانگی و تهویه هوای ال‌جی می‌گوید: در سال 2015 لباسشویی TWINWash  ما به خوبی نوآوری ال‌جی برای مواظبت بیشتر از لباس‌ها و راحتی بیشتر در شستشوی لباس‌ها را به نمایش گذاشت. ما با بهبود فناوری‌های کلیدی خود به تولید محصولات هوشمندی که زندگی را آسان‌تر می‌کنند ادامه خواهیم داد.

ماشین لباسشویی TWINWash ال‌جی با TurboWash360° و ماشین خشک‌شویی DUAL Inverter Heat Pump به رنگ استیل مشکی عرضه می‌شود و بدون شک یک انتخاب لوکس و ممتاز برای هر خانه‌ای به حساب می‌آید.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.