تماشا کنید: تیزر تریلر جدیدی از فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

شب گذشته و در جریان مسابقات سوپر تیزرهای جدیدی از فیلم‌های مورد انتظار هالیوودی پخش شد. یکی از این تریلرها متعلق به قسمت آینده فیلم انتقام جویان، یعنی Avengers: Endgame بود.

اولین تریلر فیلم اونجرز: اندگیم درست دو ماه پیش پخش شد که در آن شاهد بودیم پس از آنکه تانوس با دستکش خاص خود بشکن زد، نیمی از موجودات زمین ناپدید شدند که در میان آنها تعدادی از ابرقهرمانان دنیای مارول نیز حضور داشتند. در ابتدای این تیزر مونتاژی سریع از صحنه‌هایی از فیلم‌های قبلی چند شخصیت دنیای سینمایی مارول که در فیلم اونجرز اینفیتی وار پودر شدند، به نمایش در می‌آید و نکته جالب نمایش سپر کاپیتان آمریکا در این صحنه‌ها است که می‌دانیم مثل همیشه مارول این تصاویر را اتفاقی و بی‌هدف در تیزرهای خود قرار نداده است. در ادامه و پس از نمایش لوگوی مارول، تیزر با صحنه‌هایی از نیویورک بعد بشکن تانوس آغاز می‌شود و تنها دیالوگ‌هایی که در این تیزر شنیده می‌شود از زبان کاپیتان آمریکا است که می‌گوید:

 "بعضی از مردم از کنار این قضیه گذشته‌اند، اما ما نه...ما نه"

 نکته جالب و هر چند عجیب نبود شخصیت هالک با بازی مارک روفالو است که احتمالاً سازندگان فیلم تصمیم گرفته‌اند؛ بدلیل تغییرات احتمالی که این شخصیت در فیلم خواهد داشت از نمایش آن در تیزر جدید خودداری کنند.

از این تیزر می‌توان حضور شخصیت‌های آیرون من (تونی استارک)، استو راجرز (کاپیتان آمریکا)، بلک ویدو، ثور، نبیولا، راکت راکون، وار مشین، انت‌من و هاوک آی را تأیید کرد. اما پیش‌بینی می‌شود که کاپیتان مارول هم برای کمک به تیم انتقام‌جویان به جمع آنها بپیوندد. در Avengers: Endgame بازیگرانی از جمله رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، جرمی رنر، اسکارلت جوهانسون، کریس همسورث و کارن جیلیان حضور خواهند داشت و کارگردانی آن بر عهده برادران روسو خواهد بود. این فیلم در تاریخ 26 اپریل (6 اردیبهشت 98) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تیزر جدید Avengers: Endgame را تماشا بفرمایید:

(8 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • واقعا بدون شک بهترین فیلم 2019 خواهد بود البته تو 2019 شاهد فیلم های عالی خیلی زیادی خواهیم بود واقعا 2019 یکی از بهترین سال های سینماست و آثاری قوی خیلی زیادی به بازار میان، بی صبرانه منتظر اومدن اونجرز هستم و در لیست خودم ویژه ی دانلود فیلم گذاشتم تا با بهترین کیفیت دانلودش کنم. ممنونم خانم نوربخش بخاطر مطالب خوبتون

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.