تماشا کنید: تیزر جدید فیلم Captain Marvel بعد از دو تریلر رسمی

کاپیتان مارول ابرقهرمان جدید دنیای سینمایی مارول است که اولین فیلم آن قرار است که به‌زودی بر روی پرده‎ سینماها برود. تا امروز دو تریلر رسمی از این فیلم منتشر شده است و شب گذشته و در جریان مسابقات سوپر بال، تیزر جدید این فیلم یکی از تریلرهایی بود که در کنار تیزر Avengers: Endgame پخش شد.

پس از موفقیت فیلم واندر وومن در دنیای سینمای DC، مارول استودیو هم به این فکر افتاد تا ابرقهرمان زن جدیدی را به داستان‌های خود اضافه کند. از همین رو پروژه ساخت فیلم کاپیتان مارول کلید خود. این فیلم قرار نیست داستان شکل گرفتن شخصیت ابرقهرمانی کارول دنورس به عنوان Captain Marvel باشد، چرا که او تمام قدرت‌های خود را در اختیار دارد و تنها فلش‌بک‌هایی به گذشته خواهد زد. به نظر می‌رسد کارول عضوی از نیروی هوایی ارتش بوده و در یکی از ماموریت‌های خود شاهد درگیری میان اسکرال‌ها و کری‌ها در نزدیکی زمین بود که در نتیجه حضور در آن محل در معرض تشعشاتی قرار می‌گیرد و درنهایت با ترک زمین به ارتشStarforce  می‌پیوندد. در فیلم که اتفاقات آن مربوط به دهه 1990 میلادی است او به زمین برگشته و با نیک فیوری و مامور کولسون همکاری می‌کند. نکته جالب ظاهر جوان این دو شخصیت می‌باشد که دلیل آن اینست که اتفاقات فیلم کاپیتان مارول مربوط به زمانی پیش از ماجرای فیلم‌های انتقام‌جویان است.

کارگردانی فیلم کاپیتان مارول (تریلر اول - تریلر دوم) بر عهده آنا بودن و رایان فلک خواهد بود. در این فیلم بری لارسون (در نقش کارول دنورس – کاپیتان مارول)، ساموئل ال‌جکسون (نیک فیوری)، جود لاو (رهبر Starforce)، کلارک گرگ (مأمور کولسون) و لیس پیس (رونان) ایفای نقش کنند.کاپیتان مارول قرار است که در روز جهانی زن، یعنی 8 مارچ 2019 که به تاریخ ما 17 اسفند می‌باشد، اکران شود. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تیزر جدید این فیلم را تماشا بفرمایید و نظرات خود را در خصوص آن با ما به اشتراک بگذارید.

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • این مدل فیلما باید فقط بازیگرش مرد باشه.مثل هیو جکمن و جیسن.زن کلا 40 کیلو وزن نداره میره همه رو داغون میکنه و برمیگرده.خیلی مصنوعیه.هیجان فیلم میگیره.

    0 پاسخ
  • توحید

    کاپیتان مارول هستش

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.