تماشا کنید: تیزر تریلر جدیدی از قسمت چهارم انیمیشن محبوب Toy Story

در کنار تیزرهای تبلیغاتی جدید فیلم‌های اونجرز: اندگِیم و کاپیتان مارول، شب گذشته از تیزر جدید فیلم Toy Story 4 نیز رونمایی شد. تا امروز یک تیزر و یک تریلر از این فیلم توسط پیکسار و والت دیزنی منتشر شده بود و این دومین تیزر رسمی قسمت چهارم داستان اسباب‌بازی‌ها به حساب می‌آید.

در اولین تیزر این فیلم دیده بودیم که شخصیت جدیدی با نام "فورکی" در این فیلم حضور خواهد داشت، او یک چنگالی است که به اشتباه در میان اسباب‌بازی‌ها قرار گرفته و از حضور در این جمع رضایت ندارد. اما فورکی تنها شخصیت فیلم Toy Story 4 نیست. در تیزر جدید مشاهده خواهید کرد که وودی به همراه بو پیپ برای ملاقات با باز لایتیر به یک کارناوال آمده‌اند. اما باز در یک غرفه با دو شخصیت جدید داستان یعنی بانی و داکی گیر افتاده است و درخواست کمک او از این دو موجود آزاردهنده بی‌نتیجه می‌ماند.

Toy Story 4 قرار است که در تاریخ 21 ژوئت 2019،یعنی 31 خرداد 98 به کارگردانی جاش کولی (نویسنده فیلمنامه انیمیشن Inside Out) به روی پرده‌های سینما برود. در این فیلم صداگذاران مشهوری مانند تام هنکس (وودی)، تیم آلن (باز لایتیر)، تونی هیل (فورکی)، کیگان-مایکل کی (داکی)، جوردن پیل (بانی)، استل هریس، جف پیجن، آنی پاتس و کیانو ریوز حضور خواهند داشت. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تیزر جدید انیمیشن Toy Story 4 را تماشا بفرمایید:

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.