تماشا کنید: دومین تریلر رسمی از فیلم SHAZAM! منتشر شد

بیلی بتسون همان قهرمان شوخ‌طبع ماجرا، کودک بی سرپرستی است که توسط خانواده فاستر به فرزندی قبول شده و در آنجا با دیگر فرزندانی که این خانواده به فرزندی قبول کرده آشنا می شود. ذات خیر خواه این نوجوان پانزده ساله و کمک های او به دیگر اعضای خانواده باعث می شود تا توسط جادوگری به نام شزم انتخاب شده و نیرو های فرا انسانی او را در اختیار بگیرد و تبدیل به ابرقهرمانی فیلم SHAZAM! شود.

شب گذشته پس از یک تریلر و یک تیزر که در تیرماه و اوایل بهمن منتشر شده بود، دومین تریلر رسمی این فیلم منتشر شد. در این تریلر شاهد صحنه‌های جدیدی از فیلم هستیم که ماجرای پشت تصاویری که در ویدئوهای قبلی به صورت گنگ دیده بودیم را بازگو می‌کند. به عنوان مثال در تریلر جدید حالا مشخص شده است که ربط ماجرای شیرین‌کاری‌های شزم در خیابان به قصد پول جمع کردن چه ارتباطی با سقوط اتوبوس دارد. در بخش دیگری از تریلر هم به شخصیت منفی ماجرا، یعنی دکتر سیوانا پرداخته شده است. گفته می‌شود که سیوانا هم در نوجوانی شانس این را داشته که به شزم تبدیل شود، اما به دلیل بدجنس بودنش، جادوگر او را به ابرقهرمان خوب ماجرا تبدیل نکرده و او به این موجود فعلی تبدیل شده است. در این تریلر همچنین شاهد کلنجار رفتن بیلی با شخصیت ابرقهرمانی جدیدش خواهیم. او به همراه دوست خود فردی سعی در کشف قابلیت‌های جدیدش و نحوه استفاده از آنها دارد که این به رقم خوردن اتفاقات جالبی می‌انجامد.

کارگردانی این فیلم بر عهده دیوید اف.سندبرگ است و نویسنده فیلمنامه این فیلم هنری گایدن می‌باشد. در SHAZAM! زکری لوی (در نقش ابرقهرمان داستان)، مارک استرانگ (دکتر سیوانا)، اشر آنجل (بیلی بتسون) و جایمن هانسو (The Wizard) ایفای نقش می‌کنند. شزم قرار است  که در تاریخ 5 اپریل (16 فرودین 98) به صورت رسمی اکران خواهد شد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم دومین تریلر فیلم را تماشا بفرمایید (لینک دانلود ویدئو):

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.