تماشا کنید: تریلر قسمت 9 از فصل سوم مجموعه The Grand Tour

تا امروز 8 قسمت از فصل سوم مجموعه تلویزیونی پرطرفدار The Grand Tour با حضور سه مجری محبوب یعنی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند پخش شده است. طبق روال هر هفته، نهمین قسمت از گرند تور قرار است که بامداد روز جمعه از شبکه اینترنتی آمازون پرایم پخش شود و از همین رو مانند هفت هفته گذشته تریلری از قسمت آینده این مجموعه منتشر شد که تا اندازه‌ای با آنچه در ایپزود 9 در انتظار ما است، آشنا شویم.

قسمت نهم از فصل سوم برنامه گرند تور "Aston, Astronauts and Angelina" نام دارد. همانطور که از تریلر این قسمت پیداست باید منتظر اپیزودی همراه با بخش‌های مختلف باشیم و این یعنی برخلاف هفته گذشته خبری از ویژه برنامه از سفر یا ماجراجویی‌های سه پیرمرد این مجموعه نخواهد بود. اما اگر از طرفداران و بینندگان مجموعه گرند تور باشید، می‌دانید که تنوع این قسمت‌ها باعث می‌شود تا برنامه جذابیت بیشتری داشته باشد. ظاهراً قسمت 9 نیز از این قاعده مستثنی نیست، چرا که در تریلر آن ریچارد هموند را مشغول آزمایش خودروی جدید استون مارتین، یعنی Vantage V8 در پیست اختصاصی برنامه، Eboladrome می‌بینیم. او همچنین این خودرو را با محبوب‌ترین ماشین خود یعنی پورشه 911 مقایسه می‌کند.

از سوی دیگر جیمز می به سراغ خودروهایی که فضانوردان ماموریت سفر آپولو به کره ماه استفاده می‌کردند رفته و حتی وی را در حال رانندگی با خودروی کوروت شخصی نیل آرمسترانگ هم می‌بینیم. و اما جالب‌ترین و دیوانه‌وارترین بخش اپیزود 9 فصل 3 که به جرمی کلارکسون اختصاص داده شده... او در این بخش قصد دارد تا به 2 همکار خود ثابت کند که خودوروی سیتروئن C3 Aircross بسیار جادار، تطبیق‌پذیر و از همه مهمتر کارآمدتر از یک فیل است. اگر با کلارکسون و کارهای عجیب و غریب او برای ثابت کردن حرف خود به همکارانش آشنایی ندارید، تنها تماشای بخشی از این تریلر که به کارهای او اختصاص داده شده، شما را مجاب خواهد کرد که اپیزود 9 فصل سوم گرند تور را بامداد روز جمعه تماشا کنید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.