فروش 445 میلیون دلاری فیلم "کاپیتان مارول" در اولین آخر هفته

فیلم‌های ابرقهرمانی دنیای سینمایی مارول معمولاً همیشه فروش بسیار خوبی در سراسر جهان دارند و این موضوع را حتی می‌توان از میزان فروش آنها در اولین آخر هفته پیش‌بینی کرد. به نظر می‌رسد که داستان برای کاپیتان مارول (Captain Marvel)، جدیدترین فیلم ابرقهرمانی دنیای سینمایی مارول هم به همین ترتیب است. کاپیتان مارول موفق به کسب رکورد جهانی فروش 455 میلیون دلار شده است، که این میزان فروش در اولین تعطیلاتی که اکران شده است آن را تبدیل به دومین فیلم پرفروش مارول در جهان تبدیل کرده است. فیلم Avengers: Infinity War همچنان بااقتدار در جایگاه نخست قرار دارد.

دیزنی امروز اعلام کرده است که کاپیتان مارول به میزان 153 میلیون دلار در ایالات متحده و 455 میلیون دلار در سراسر جهان در اولین تعطیلات در سینماها پس از اکران فروش داشته است. این فیلم از تاریخ 8 مارچ در بسیاری از کشورهای جهان (به غیر از ژاپن) به‌طور همزمان به‌روی پرده‌های سینما رفته است. جالب است بدانید که این میزان فروش در ایالات متحده بسیار نزدیک به 145-155 میلیون دلاری بود که دیزنی پیش‌بینی کرده بود.

کاپیتان مارول اولین فیلم ابرقهرمانی مارول می‌باشد که شخصیت ابرقهرمان آن یک خانم است. علاوه‌براین که کاپیتان مارول موفق شده است دومین فیلم پرفروش ابرقهرمانی در اولین هفته اکران باشد، عنوان ششمین فیلم پرفروش تاریخ در اولین تعطیلات پس از اکران را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. البته این همه ماجرا نیست، این فیلم توانست بیشترین میزان فروش هفته اول را در ماه مارچ در تمام دوران تاریخ به نام خود رقم بزند.

استقبالی که از کاپیتان مارول در سینماهای سراسر جهان شده است، بسیار جالب و تحسین برانگیز است، چراکه این فیلم به‌طور همزمان نقدهای مثبت و منفی از منتقدین سینما دریافت کرده است. بعضی از آنها این فیلم را مورد تحسین خود قرار داده‌اند و برخی دیگر معتقدند که این فیلم نتوانسته آنطور که باید شخصیت کاپیتان مارول را به مخاطبین نمایش دهد.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • از این زنه بدم میاد ببین کی شده کاپیتان مارول به خدا اگه خانوم نوربخش شما به جای این زنه بازی می کردی انقدر حرص نمیخوردم که الان دارم خوردم اخه من نمیدونم این همه بازیگر زن جذاب هست اخه چرا این:smiley5:smiley8/-):-q

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.