رونمایی بوگاتی از خودروی الکتریکی بچه پولدارها

کمپانی بوگاتی به مناسبت یکصد و دهمین سالگرد تاسیس خود برنامه های بسیار جالب و ویژه ای برای علاقمندان خود داشته است. این شرکت هفته گذشته در نمایشگاه خودروی ژنو از ماشین کلاسیک و در عین حال مدرن la voiture noire با قیمت نجومی 16 میلیون دلار رونمایی کرد که تنها یک دستگاه از آن ساخته خواهد شد و حالا در کلاسی کاملا متفاوت از یک خودروی جالب دیگر رونمایی کرده است. این بار ماشین تولید شده توسط این شرکت Bugatti Baby II یا "بچه بوگاتی 2" نام دارد و در حقیقت برای کودکان ساخته شده. البته کودکانی که والدینشان بتوانند هزینه خرید یک ماشین استاندارد و نه چندان ارزان قیمت را برای تفریح کودک خود بپردازند.

"بچه بوگاتی 2" قیمتی در حدود 33 هزار دلار دارد که آن را به خودروهای ب ام و، هیوندا، تویوتا و کیا نزدیک می کند. همچنین چندین حالت مختلف رانندگی هم برای این ماشین در نظر گرفته شده که هم قابل استفاده توسط کودکان و هم قابل استفاده توسط بزرگسالان هستند. اما حقیقت چیست؟ Bugatti Baby 2 یادمانی برای ماشین های مسابقه ای قدیمی و کلاسیک این شرکت است. برای این ماشین از همان زبان طراحی خودروهای قدیمی بوگاتی استفاده شده و فریم اصلی خودرو نیز با استفاده از چاپ سه بعدی ساخته شده. در قلب این خودرو از یک پیشرانه الکتریکی استفاده شده که نیروی تولید شده را به چرخ های عقب منتقل می کند. همچنین باتری های یون لیتیومی هم در خدمت استفاده کننده خواهد بود. در حالت کودک یا Child Mode حداکثر سرعت "بچه بوگاتی" چیزی در حدود 20 کیلومتر در ساعت است و در حالت بزرگسال هم این ماشین قادر است به سرعت 45 کیلومتر در ساعت برسد. همچنین امکان تقویت توان خروجی موتور برای دسترسی به حالت ویژه Speed Key وجود دارد که حداکثر توان ممکن است 10 کیلوواتی پیشرانه را در اختیار قرار می دهد. تنها 500 عدد از این ماشین جالب تولید خواهد شد و تولید این تعداد هم از پاییز امسال آغاز می شود.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • یادمه یه بوگاتی کنترلی بود تو یه لوازم تحریری نزدیکای مدرسه‌مون.. منم هر روز از جلوش رد می‌شدم و هر روز التماس به ننه‌بابا که بگیرنش.. دوازده تومن... 8 سال پیش.. آخرش از همونجا هف‌هش تا از هم‌شاگردیای خودم گرفتنش و تا موجودی‌ش تموم شد.. نگرفتنش برام آخرش.. تو حسرتش موندم تا ابد.. یه وجب بچه بودم باو دل‌تون بسوزه :emoji1:emoji1:emoji1

    0 پاسخ
  • در پاسخ به: Farzam.G

    من کودکی کردم.. بچه‌هایی که اینم می‌گیرن کودکی می‌کنن =))=))بی‌شورا :-D:-D

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.