ربات های راننده وسایل نقلیه را در پارکینگ ها اداره می کنند

استنلی روبوتیک ادعا می کند که سیستم خودکار خود بهتر و کارایی تر از انسان ها است، زیرا می توانند وسایل نقلیه بیشتری به همان مقدار زمان انجام دهند. درضمن این ربات ها می توانند در هر مکان و زمانی که مشتری می خواهد وسلیه نقلیه را پارک یا به خدمت مشتری برساند. علاوه بر این امکانات هزینه کمتری نسبت به نیروی انسانی دارد و کارایی بسیار زیادی نسبت به انسان ها دارد. پرواز یکی از سریعترین و بهترین روش های سفر های طولانی مدت محسوب می شود و راحتی بیشتری نسبت به سایر وسایل نقلیه دارد، اما بزرگترین مشکلی که هنگام سفر با هواپیما به وجود می آید مشکل حمل و نقل قبل از پرواز است.

برای اینکه شما خود را به فرودگاه برسانید و بتوانید در آنجا هم یک جای خوب برای وسلیه نقلیه خود پیدا کنید قطعا دچار مشکل های زیادی خواهید شد، و یا اگر برای پیشواز دوست یا اعضای خانواده خود می روید باز هم دچار این مشکل خواهید شد. علاوه بر اینکه شما وسلیه نقلیه خود را پارک کردید بعد از مدتی مجبور خواهید شد وسلیه نقلیه خود را از پارکینگ تکان دهید که باز هم دچار مشکل خواهید شد، برای رفع این مشکل استنلی روبوتیک وارد می شود.

خدمات بزرگ این شرکت این است که شما هنگام ورود به پارکینگ فرودگاه وسلیه نقلیه خود را به یکی از ربات میسپارید و یک رزروشن برای شما به صورت اتوماتیک انجام می دهد. و یک کارت الکترونیکی برای شما صادر می کند، شما با تایید این رزرو کارتان تمام می شود و شما می توانید به کار های خود برسید. در نهایت روباتی که ماشین را از شما تحویل گرفته است آنرا به یکی از محل های امن خواهد برد و آنرا در یکی از ذخیره ساز های خود حفظ خواهد کرد. هنگامی شما وسلیه نقلیه خود را به ربات میسپارید خیالتان راحت خواهد بود چون هیچ کسی حق وارد شدن به داخل پارکینگ را ندارد و شما مجبور نیستید که برای ایمنی بیشتر به ماشینتان سر بزنید و خیالتان راحت است که ماشین شما در امن ترین حالت خود قرار دارد.

این سیستم در فرودگاه لیون سنت اگزپری در فرانسه نصب شده است و به کار گرفته می شود. این عمل فعلا به صورت آزمایشی در حال انجام است و اگر این سیستم به صورت کامل و بدون نقص باشد می تواند یک راه حل مناسبی برای سایر فرودگاه های سراسر دنیا باشد که می تواند از حجمه ترافیک نیز جلوگیری کند و امنیت ماشین ها نیز بالا می رود. علاوه بر این می تواند مناسب فرودگاه هایی باشد که وسایل نقلیه ای که برای چند روز در آن ها ذخیره می شود بهتر باشد مانند بندر کروز که یکی از پارکینگ هایی است که بیشتر مسافرانش وسایل نقلیه هایشان را در پارکینگ به مدت چند روز نگه داری می کنند. لطفا برای نظر دادن در مورد این پست و نقد و بحث در مورد این نوشته در پایین این صفحه نظرات خود را درج کنید.

 

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.