تماشا کنید: آیا آیپد مینی 2019 هم در تست مقاومت به سرنوشت آیپد پرو دچار می‌شود؟

در آخرین روزهای اسفند ماه سال 97 اپل از تبلت‌های جدید خود رونمایی کرد. آیپد مینی 2019 یکی از محصولات جدید اپل در این مراسم بود. اما این تلبت تا چه اندازه مقاوم است؟ آیا مانند آخرین از نسخه از آیپد پرو، در تست مقاومت اپل را سرافکنده خواهد کرد یا حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت؟ برای یافتن پاسخ این سوال باید به سراغ زک نلسون و کانال یوتیوبش برویم که در جدیدترین ویدئوی خود در JerryRigEverything میزان مقاومت تبلت آیپد مینی 2019 اپل را مورد سنجش قرار داده است.

تست مقاومت آیپد مینی 2019

آخرین باری که زک نلسون به سراغ محصولی از شرکت اپل رفت تا میزان مقاومت آن را مورد بررسی قرار دهد، آیپد پرو 2019 بود که این تبلت در کمال ناباوری در تست خمیدگی به‌راحتی شکسته شد. اما سوالی که در ابتدا مطرح می‌شود اینست که آیا سرنوشت مشابهی در انتظار نسخه مینی است؟

مانند همیشه این تست با آزمون خراشیدگی صفحه‌نمایش آغاز می‌شود. تجهیزاتی با میزان سختی متفاوت برای این آزمون به کار می‌رود، که خراشیدگی هر کدام از آنها بر روی نمایشگر، نشان‌دهنده‌ی جنس محافظ نمایشگر به کار رفته می‌باشد. تست خراشیدگی برای قاب فلزی دور دستگاه و پشت نیز ادامه دارد و پس از آن نوبت به قسمت‌های دیگر مانند حسگر اثر انگشت، دوربین‌ها و بلندگوها می‌رسد که میزان مقاومت آنها در برابر خراش با استفاده از لبه تیغ موکت‌بری سنجیده شود. اما یکی از آزاردهنده‌ترین و در عین حال جالب‌ترین بخش این ویدئو زمانی است که زک بدنه فلزی پشت دستگاه را با اجسام تیز مورد آزمایش و هنرنمایی خود قرار می‌دهد.

در مرحله دوم این آزمون میزان مقاومت آیپد مینی اپل در برابر حرارت سنجیده خواهد شد. هیجان انگیزترین قسمت این ویدئو زمانی خواهد بود زک نلسون تصمیم می‌گیرد، میزان مقاومت این دستگاه را در برابر خمیدگی بسنجد. پیش از تماشای ویدئو آیا انتظار دارید که این تبلت هم به سرنوشت آیپد پرو دچار شود یا آن را مقاوم‌تر از برادر بزرگتر تصور می‌کنید؟حدسیات خود را و درست یا غلط بودن آنها را با ما و دیگر خوانندگان سخت‌افزار به اشتراک بگذارید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.