تماشا کنید: تریلر آخرین قسمت از فصل سوم مجموعه The Grand Tour

اگر از دنبال کنندگان مطالب سخت‌افزار باشید می‌دانید که هفته گذشته قسمت سیزدهم فصل سوم مجموعه گرند تور پخش شد و از آن به عنوان آخرین قسمت این فصل یاد کردیم. این موضوع از آن رو اتفاق افتاده بود که در قسمت اول جرمی کلارکسون مجری این برنامه 13 هفته را برای پخش قسمت‌های این فصل اعلام کرده بود. اما چهار روز پیش زمانیکه کلارکسون در توئیتر خود توئیتی با مضمون زیر منتشر کرد.

"خوشحالم که افراد زیادی قسمت ویژه مغولستان را دوست داشتند. اما من بیشتر به هفته آینده در گرند تور خواهید دید افتخار می‌کنم. من از قلب و روحم برای نوشتن آن مایه گذاشتم."

این موضوع واکنش کاربران توئیتر را به همراه داشت و سوالات فراوانی در زمینه اینکه آیا کلارکسون این حرف را به شوخی ابراز کرده یا واقعا اپیزود دیگری در راه است، مطرح شد. کلارکسون در پاسخ تعدادی از آنها اعلام کرد که این هفته شاهد قسمت پایانی فصل سوم هستیم.

شب گذشته تریلر قسمت چهاردهم گرند تور نیز منتشر شد که در آن ادای احترام سه مجری برنامه را به خاطره‌انگیزترین ماشین‌هایی که پدرانشان در زمان کودکی آنها داشته‌اند، را خواهیم دید. علاوه‌براین اپیزود آخر اتفاق بزرگی برای سه مجری و خود برنامه خواهد بود. چرا که این آخرین باری است که آنها برنامه را بدین شکل اجرا خواهند کرد و از این به بعد دیگر خبری از استودیو یا چادر مخصوص برنامه نخواهد بود. همچنین پیست مخصوص برنامه و تست‌های مربوط به آن نیز دیگر استفاده نخواهند شد.

اینطور که پیداست دست‌اندرکاران مجموعه قصد دارند تا پایانی به یادماندنی برای 17 سال همکاری کلارکسون، هموند و می با این سبک به نمایش بگذارند، اما همانطور که پیش‌تر در خبرها اشاره شده بود، این سه مجری همچنان به تولید برنامه‌های مرتبط با خودرو در شبکه آمازون اما با قالبی متفاوت خواهند پرداخت. آخرین اپیزود فصل سوم گرند تور، روز جمعه 23 فروردین از شبکه اینترنتی آمازون پرایم پخش خواهد شد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • قسمت چادر مخصوصا conversation street که خیلی خوب بود
    یه سری خبرا بود که میگفتن این فصل اخرین فصل واسه همیشه ولی همینکه برمیگردن خودش خیلی خوبه
    بازم خیلی دلم واسشون تنگ میشه ای کاش هیچوقت تموم نشه-_-

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.