طراحی عجیب نسل جدید نیسان جوک

به‌تازگی رندرهایی از نسل جدید خودروی نیسان جوک منتشر شده‌اند که نشان‌دهنده طراحی عجیب این خودرو هستند.

کمپانی نیسان تمامی تمرکز خود را بر روی طراحی و ساخت نسل جدید نیسان جوک گذاشته است. قرار است که این خودروی کراس‌اور در سال آینده عرضه شود و به دست کاربرانی که به آن علاقه‌مند هستند برسد. قبل از اینکه رندرهای این خودرو در فضای اینترنت منتشر شوند چندین تصویر به صورت جاسوسی‌شده و کاملا مخفیانه از این خودرو در فضای مجازی لو رفته بود. اما حالا باتوجه به رندرهای منتشرشده از این خودرو به راحتی می‌توان از تمامی مشخصات و طراحی آن مطلع شد.طراحی عجیب نسل جدید نیسان جوک

براساس این رندرهای منتشر شده از این خودرو به نظر می‌رسد طراحی ظاهری این خودرو کمی عجیب است چراکه کمپانی نیسان به‌جای استفاده از طراحی انقلابی و ایده‌گرایانه از یک طراحی تکاملی استفاده کرده است. به‌گونه‌ای که در جلوی این خودرو از چندین چراغ استفاده شده است. البته جلوپنجره این خودرو مانند طرح جلوپنجره سایر خودروهای این کمپانی به شکل V است.

مطمعنا خودروی  نیسان جوک در بازارهای اروپایی نیز عرضه می‌گردد بنابراین این احتمال وجود دارد که کمپانی نیسان در این خودروی جدید خود از یک موتور 1.5 لیتری از نوع dCi رنو استفاده کند. از طرفی استفاده از موتورهای دیزلی توسط اتومبیل‌سازان به صورت جهانی کاهش پیدا کرده است بنابراین کمپانی نیسان مطمعنا به‌جای استفاده از یک موتور دیزلی در خودروی خود از موتور هیبریدی استفاده خواهد کرد.

پلتفرمی که براساس آن خودروی نیسان جوک توسعه پیدا کرده است، همان پلتفرمی است که سایر خودروهای نیسان قشقایی، ایکس تریل و رنو کولئوس براساس آن توسعه پیدا کرده‌اند یعنی پلتفرم، CMF-B.

در زمینه تاریخ رونمایی از این خودرو باید اشاره کنیم که در ابتدا کمپانی نیسان قصد داشت نیسان جوک 2020 را در پاییز سال میلادی جاری معرفی کند و سپس آن را روانه بازار کند اما مثل اینکه قرار است این خودرو در اواخر سال 2019 و یا حتی اوایل سال میلادی 2020 معرفی گردد.

امیدواریم نسخه مفهومی این خودرو تا چند ماه دیگر به نمایش گذاشته شود و در سال میلادی جاری و یا اوایل سال 2020 شاهد رونمایی از مدل تجاری آن باشیم.

(6 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.