عوض شدن لوگو گوگل به مناسبت اولین عکس از سیاه‌چاله

همه ما گوگل را می‌شناسیم. این غول فناوری چندین سال است که رسمی زیبا را در پیش گرفته است آن هم این که به مناسبت‌های گوناگون لوگوی صفحه سرچ خود را متناسب با آن تغییر می‌دهد.

در زیر چند نمونه از این رسم زیبا را مشاهده می‌کنید:

به مناسبت ۱۹ سالگی گوگل

تغییر لوگو گوگل

به مناسبت روز جهانی مادر

تغییر لوگو گوگل

به افتخار ابن سینا

تغییر لوگو گوگل

به افتخار ژول ورنتغییر لوگو گوگل

 

اما به تازگی خبر جدیدی در دنیای مجازی مثل بمب صدا کرده و تقریبا تمام افراد دنبال کننده اخبار تکنولوژی و هوا فضا از آن باخبر هستند و آن چیزی نیست جز مشاهده یک سیاه‌چاله و گرفتن عکس آن برای اولین بار!

سیاه‌چاله‌ها معمولا قابل مشاهده نیستند به این علت که هر چیزی که نور به آن برخورد کند و به چشم ما بازتاب شود قابل دیدن خواهد بود ولی سیاه‌چاله‌ها بدلیل جاذبه شدیدی که دارند حتی نور را نیز جذب خود کرده و از بازتاب آن جلوگیری می‌کنند ولی در چند روز گذشته و طی اتفاقی نادر برای اولین بار عکسی از یک سیاه‌چاله گرفته شده است.

گوگل نیز به رسم همیشگی و برای جلوه کردن هرچه بیشتر این اتفاق، لوگوی خود را تغییر داده است.

تغییر لوگو گوگل با عکس از سیاهچاله

در آخر امیدواریم پیشرفت‌های بشر در زمینه هوا فضا همچنان ادامه پیدا کند. در زمان قدیم اگر فردی می‌گفت که روزی بشر پرواز خواهد کرد به او برچسب جنون می‌زدند در زمان حال نیز فکر زندگی در مریخ بیشتر به فیلم‌های علمی تخیلی شباهت دارد اما بشر ثابت کرده که راه رسیدن به دست نیافتنی‌ها با پشتکار و تلاش است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • gaming

    هیچ جوابی برای شکستن معادلات ثابت کیهانی وجود ندارد. طبق قانون e=mc به توان ۲ هرگز نمیتوان سرعت نور را شکست و هیچوقت نمیشود میلیون ها جی سرعت گرانش سیاهچاله را مهار کرد. باید قبول کرد علم بشر پایان دارد.چرا؟ چون قوانین ثابت فیزیک اینو میگه.

    0 پاسخ
  • تو عوض شدن لوگو هم تحریمیم؟

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.