یکی از مهره های اصلی هوش مصنوعی گوگل در شرکت اپل استخدام شد!

به تازگی گزارشی از خبر استخدام یکی از برترین و موفق ترین افراد هوش مصنوعی گوگل در اپل منتشر شده و این خبر برخی را متعجب ساخته است. به گفته ی برخی سایت ها، ایان گودفلاو، یکی از نیروهای موفق هوش مصنوعی گوگل به تازگی وضعیت شغلی خود را در لینکدین تغییر داده و اکنون به استخدام شرکت اپل در آمده است. از آنجایی که ایان گودفلاو در زمینه هوش مصنوعی یکی از بهترین ها بود، در نتیجه شرکت اپل خیلی زود او را جذب نمود. در ادامه جزییات را ر اختیارتان قرار خواهیم داد.

ماجرای استخدام مهره اصلی هوش مصنوعی گوگل در شرکت اپل

اپل که این روزها از تکنولوژی یادگیری ماشین و هوش مصنوعی استفاده می کند، در نتیجه نیاز شدیدی به نیروهای پیشرفته در زمینه هوش مصنوعی دارد. به همین دلیل به تازگی خبر استخدام یکی از بهترین نیروهای هوش مصنوعی گوگل سر و صدای زیادی را به بار آورده است.

ایان گودفلاو

باید اشاره کنیم که گودفلاو در دانشگاه استنفورد علوم کامپیوتر خوانده و PHD او در زمینه یادگیری ماشین است. همچنین او در زمینه شبکه های مولد و شبکه های عصبی تخصص دارد و در این زمینه در شرکت گوگل فعالیت های بسیار پیشرفته ای داشته است در نتیجه از دانش و علم بالایی در زمینه هوش مصنوعی برخوردار است. به همین دلیل یک مهره قوی در اپل به حساب خواهد آمد. در صحبت های خود عنوان کرد که در گوگل و OpenAI بسیار محدود شده بود و نیاز به پیشرفت بیشتر داشت. در نتیجه شرکت اپل می تواند در پروژه های جدید هوش مصنوعی خود مانند تشخیص بینایی از گودفلاو کمک بگیرد و امیدواریم که این همکاری با نتایج درخشانی همراه باشد.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.