افشای اطلاعات کاربران و جریمه 117 میلیون دلاری شرکت یاهو

بر اساس گزارش ها ظاهرا یاهو مجددا جریمه شده و اتهام این شرکت افشای اطلاعات کاربران بوده است. البته این بار اولی نیست که به چنین اتهامی این شرکت جریمه می شود بلکه در سال های 2013 تا 2016 نیز 3 به به اتهام افشای داده های 3 میلیارد کاربر خود محکوم شد. در ادامه جزییات بیشتر را در راستای جریمه اخیر شرکت یاهو ارائه خواهیم کرد.

ماجرای جریمه 117 میلیون دلاری یاهو

 جریمه 117 میلیون دلاری یاهو

بر اساس گزارش ها ظاهرا یاهو بار دیگر به دلیل افشای اطلاعات و داده های کاربران در دادگاه محکوم شد و از دادگاه درخواست تجدید نظر کرد. اگر این بار هم این شرکت در دادگاه محکوم شود باید جریمه ای معادل 117 میلیون دلار بپردازد. البته همانطور که گفتیم یاهو قبلا هم در سال 2014 به همین جرم مجبور به پرداخت 500 میلیون دلار شد اما این اتفاق مجددا افتاد.

امیدواریم اینبار جریمه سنگین یاهو او را از چنین اقداماتی باز دارد. به هر جهت وضعیت شرکت یاهو مدت هاست که زیاد جالب نیست و این اتهامات وضعیت را روز به روز بدتر می کند. به همین دلیل مدیران این شرکت برای حفظ این شرکت باید راهکار جدیدی را پیش بگیرند تا از ماجرا خلاص شوند. البته تصمیمات نهایی این دادگاه با قاضی این پرونده خواهد بود و باید ببینیم که ماجرای جریمه 117 میلیون دلاری یاهو چه خواهد شد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • اطلاعات ر وبه چه کسی می داد ؟؟؟ به همان کسانی که جریمه اش کردند :D:D:):):)

    1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.