ارائه ارز دیجیتال جدیدی توسط فیسبوک تا سال 2020

به تازگی بر اساس گزارش های منتشر شده فیسبوک اعلام کرده که تا سال 2020 ارز دیجیتال خود را معرفی خواهد کرد. در واقع مارک زاکربرگ مدیر فیسبوک با ملاقات با بانک انگلستان فعالیت جدید خود را آغاز خواهد کرد و ارز دیجیتال خود را با عنوان GlobalCoin به صورت آزمایشی تا سال 2020 ارائه و عرضه خواهد کرد. ارز دیجیتال که از سال 2018 از آن رونمایی شده ظاهرا در حال گسترش است. در ادامه جزییات بیشتر این خبر را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ارز دیجیتال جدید فیسبوک

ارز دیجیتال جدید فیسبوک

همانطور که گفتیم تا سال 2020 شاهد ارز دیجیتال جدیدی از سوی فیسبوک خواهیم بود و احتمالا این ارز به صورت رسمی در کشورهای مختلف در دسترس قرار خواهد گرفت. بر اساس گزارش های منتشر شده این ارز دیجیتال از طریق واتساپ قابل انتقال خواهد شد و با پشتوانه دلار آمریکا فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

این روند رشد ارزهای دیجیتال می تواند تحول عظیمی در روند زندگی همه ایجاد کند و با رویکرد جدیدی همراه خواهد بود. البته هنوز جدی بودن این اتفاق مشخص نیست اما احتمالا چنین قدمی برای فیسبوک قدم بزرگی خواهد بود. ظاهرا قرار است که شرکتی در سوئیس تاسیس شود که بر روی ارز دیجیتال تمرکز داشته باشد. نظر شما در رابطه با ارز دیجیتال چیست؟ به نظرتان فیسبوک می تواند در این زمینه موفق باشد یا خیر؟

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • حالا چه فرقی به حال ما میکنه تو ایران که نمیشه از این ارز استفاده کرد چون نمیزارن

  1 پاسخ
 • ناصر

  ارز یا عرض مسئله اینه :smiley3

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: ناصر

  عرضم به درزت که ارز درسته جانم.

  1 پاسخ
 • ناصر

  در پاسخ به: XEniX

  درزت رو‌ دیر‌ پر کردی جانم اصلاحش کردن=))

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: ناصر

  اگر دقت کنی من درز ندارم شما درز داری که از عرض با ارز پر شده.:emoji1:emoji9

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.