سامسونگ چندین هدست واقعیت مجازی و افزوده در دست ساخت دارد

یکی از مسئولان نزدیک به سامسونگ درباره در راه بودن چندین هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده از سوی این شرکت خبر داده است. این فرد نزدیک به شرکت کره‌ای اعلام کرده، سامسونگ تا ماه‌های آینده به رونمایی از چندین هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می‌پردازد.

براساس گزارش‌ها، فرشید فلاح مدیر روابط توسعه‌دهندگان در بخش XR و گیمینگ VR سامسونگ طی نمایشگاه Augmented World Expo کالیفرنیا این اطلاعات را در اختیار رسانه‌ها گذاشته است. این مقام مسئول در سامسونگ بیان داشت که شرکت موردبحث محصولاتی در زمینه واقعیت مجازی، هدست Gear و قابلیت‌های واقعیت افزوده برای گلکسی اس 10 در دست توسعه دارد. آخرین بار در سال 2017 بود که شاهد رونمایی هدست Gear VR با طراحی بهبودیافته و کنترل بهینه شده بودیم.

وی اطلاعات بیشتری ارائه نداد و باید انتظار داشت نسل جدید Gear VR با قابلیت‌های بیشتر و طراحی بهتر مناسب برای گلکسی اس 10 بزودی معرفی شود. حتی این شرکت می‌خواهد برنامه‌هایی ویژه این هدست نیز توسعه دهد تا در هنگام عرضه کاربران به انبوهی از محتواها دسترسی داشته باشند.

بدیهی است که سامسونگ در کنار گلکسی نوت 10، به رونمایی هدست Gear VR بپردازد و دور از انتظار نیست. گلکسی نوت 10 نسل جدید پرچمدار سامسونگ بوده که با مشخصاتی بزرگ بزودی از راه می‌رسد. این گوشی هوشمند برنامه‌ریزی شده در چند مدل از جمله پرو، e و استاندارد روانه بازار شود. تاکنون شایعات بسیاری درباره گلکسی نوت 10 منتشر شده و از این رو باید منتظر ماند تا مشخص شود، کره‌ای‌ها چه برنامه‌ای برای این پرچمدار دارای قلم نسل جدید در سر دارند.

شایان ذکر است که با گلکسی نوت 10 شاهد رونمایی هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده جدید سامسونگ نیز خواهیم بود، اما به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی نمی‌توان به شایعات بی‌اساس پرداخت. گفتنیست که سامسونگ در نظر دارد گلکسی نوت 10 را آگوست سال جاری طی رویدادی رونمایی کند.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.