کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 کمتر از دو ساعت خواهد بود

مایکروسافت تایید کرده که مدت زمان کنفرانس E3 2019 آنها تقریبا مانند سال گذشته خواهد بود. مدیر بخش بازاریابی اکس‌باکس آقای Aaron Greenberg در توییتر اعلام کردند که مراسم آنها کمتر از دو ساعت به طول می‌انجامد. کنفرانس سال گذشته 1 ساعت و 38 دقیقه بود.

در واقع مراسم ما زیر دو ساعت است. تیم یک نمایش با کیفیت را ارائه خواهد داد. هیجان زده هستیم تا اطلاعات را با طرفداران در میان بگذاریم و عکس العمل آنها را مشاهده کنیم.

مایکروسافت نکات زیادی را برای نمایش در این زمان در اختیار دارد. آنها قرار است 14 عنوان از استودیوهای داخلی اکس‌باکس نشان دهند که شامل Halo Infinite و Gears 5 می‌شود. به علاوه مشخص نیست از توسعه دهندگان دیگر چه بازی‌هایی در این مراسم حضور خواهند داشت. به غیر از بازی، انتظار می‌رود غول ردموندی یک یا دو کنسول معرفی یا حداقل اطلاعاتی از آن را به اشتراک بگذارد و همچنین اطلاعات بیشتری از سرویس استریم بازی خود یعنی xCloud منتشر کند.

کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 کمتر از دو ساعت خواهد بود

براساس شایعات این شرکت قصد دارد بازی نسل بعد Fable را که توسط سازندگان Forza Horizon یعنی Playground توسعه می‌یابد معرفی کند، در حالیکه Ninja Theory احتمال می‌رود بازی علمی تخیلی خود با نام Bleeding Edge را برای همه نمایش دهد.

مراسم E3 2019 کمپانی مایکروسافت در تاریخ 20 خرداد ماه ساعت 00:30 بامداد به وقت ایران برگزار می‌شود.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.