ای سی اشنایتزر و تیونینگ سری 8 و سری 3 جدید بی ام و

تیونر آلمانی ای سی اشنایتزر به تازگی از نسخه تیونینگ شده سری 8 و سری 3 جدید بی ام و پرده برداشت. این کمپانی نه تنها طراحی ظاهری، بلکه بخش فنی دو خودرو کوپه و سدان را هدف قرار گرفتند تا محصولاتی ناب را عرضه دارند.

این تیونر که عمده محصولات تیونینگ آن را برند بی ام و دربرمی‌گیرد، باری دیگر تصمیم گرفته جدیدترین مدل‌های این شرکت باواریایی را تیونینگ کند.

البته تیونینگ ای سی اشنایتزر جلوه ظاهری دو مدل بی ام و را افزایش داده و در بخش فنی با بهبود سیستم تعلیق و بهبود کیفیت صدا اگزوز، خودروهایی حقیقتا اسپرت را معرفی کرد.

این شرکت سری 8 و البته مدل M850i  آن را به پیشرانه 612 اسب بخاری مجهز کرده که در مقایسه با قدرت 523 اسب بخاری نسخه استاندارد، توانایی بزرگی از خود نشان می‌دهد. همچنین در نسخه A40D  با بهبود قدرت پیشرانه، خروجی موتور از 315 اسب بخار به 374 اسب بخار افزایش یافته است.

گذشته از آن کیت بدنه فیبرکربنی هم قابل مشاهده است که هیبت ظاهری سری 8 را جذاب ساخته است. البته مشتریان بسته تیونینگ سری 8 ای سی اشنایتزر می‌توانند، مطابق با نظر خود یک کیت سفارش دهند. همچنین در بخش رینگ باید به رینگ‌های 20 اینچی آلومینیومی 5 پر نیز اشاره کرد.

علاوه بر سری 8، این شرکت آلمانی روی سری 3 جدید نیز دستی برده و دو مدل 320i و 330i را قدرتمندتر ساخته است. این دو مدل از بادی کیت اسپرتی بهره برده و با رینگ‌های 19 و 20 اینچی روانه بازار خواهند شد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شرکت ای سی اشنایتزر مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی بدست آورید. شایان ذکر است که شرکت آلمانی جزئیات قیمت را مشخص نکرده است.

تصاویر سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تیونینگ سری 8

تصاویر سری 3

تیونینگ سری 3

تیونینگ سری 3

تیونینگ سری 3

تیونینگ سری 3

تیونینگ سری 3

تیونینگ سری 3

تیونینگ سری 3

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.