مستند سریالی خودرویی جدید با حضور کن بلاک و ادریس البا

یکی از جذاب‌ترین و پربازدیدترین مستندها برنامه‌هایی هستند که با محوریت خودرو تهیه می‌شوند. حتی اگر از دنبال کنندگان مستندهای تلویزیونی یا اینترنتی نباشید نیز حتما نام تخته گاز یا گرند تور و حتی دنده 5 به گوشتان خودره است و با مجریان مشهور آنها آشنایی دارید. بعد از جنجال جدایی جرمی کلارکسون از بی‌بی‌سی و برنامه تخته گاز و در پی آن شروع مستند گرند تور در شبکه اینترنتی آمازون تب تولید اینگونه مستندها داغ‌تر از همیشه شده و ادریس البا و کن بلاک قصد دارند تا مجموعه خود با نام Elba Vs. Block در این زمینه تولید کنند.

اگرچه در نگاه اول به این موضوع حرکت البا و بلاک به نظر یک ایده تکراری و تقلید از دیگر برنامه‌های خودرویی می‌رسد اما طبق اطلاعاتی که درباره Elba Vs. Block منتشر شده قرار است شاهد برنامه‌ای متفاوت باشیم. این برنامه که از طریق شبکه ارتباطی جدیدی به نام Quibi منتشر خواهد شد برخلاف دیگر مستندهای خودرویی اپیزودهایی کوتاه خواهد داشت که در هر یک از آنها ادریس البا و کن بلاک در بدلکاری‌های خودرویی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

تقابل ستاره "سریع و خشن" با سلطان جیم کانا

شبکه Quibi که در لغت به معنای تکه‌هایی کوچک می‌باشد هنوز راه اندازی و ارائه نشده و حتی در شبکه‌های اجتماعی نیز حضور خاصی از آن دیده نمی‌شود. در وب‌سایت این شبکه و در توصیف آن اینگونه نوشته شده: "چیزی باحال که از هالی‌وود و سیلیکونن ولی می‌آید. تکه‌هایی کوتاه از سرگرمی‌هایی جذاب، ساخته شده برای موبایل توسط با استعدادترین‌ها، مناسب برای اوقات شما در هر لحظه از روز." طبق گزارشات این شکبه تاکنون موفق به جذب 1 میلیارد دلار سرمایه شده است و بهار سال آینده زمان شروع به کار رسمی آن خواهد بود. اشتراک آن بصورت ماهانه و با قیمت 4.99 دلار با تبلیغات خواهد بود و بصورت اختصاصی برای پلتفرم موبایل ارائه می‌شود و برای آن ویدئو‌هایی به مدت 7 تا ده دقیقه منتشر می‌شوند.کن بلاک و ادریس البا

خبرهای دیگر درباره این برنامه حاکی از اینست که Elba vs. Block شامل 8 اپیزود خواهد بود در هرکدام شاهد بدلکاری‌های رو در رو خواهیم بود. ضبط این برنامه در بخش‌های از انگلستان و اسپانیا انجام خواهد شد و بخش‌هایی مانند دیوار مرگ، پیست موانع آتشین و بندبازی با ماشین از جمله اتفاقاتی هستند که در این برنامه خواهیم دید. ادغام تجربیات کن بلاک در زمینه رانندگی حرفه‌ای و تجربیات ادریس البا در زمینه فیلمسازی نویدبخش برنامه‌ای جذاب است. هنوز تریلر یا زمان رسمی برای پخش این برنامه اعلام نشده اما شایعات خبر از پخش آن طی سال آینده میلادی می‌دهند.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.