پس از تحریم ها چه بر سر گوشی های Huawei یا Honor خواهد آمد؟

همانطور که می دانید هوآوی این روزها در تحریم قرار داد و به قولی هرگونه تجارتی با هوآوی ممنوع شده است. اما سوالی که در این زمینه پیش می آید این است که چه بر سر گوشی های Huawei یا Honor خواهد آمد؟ در ادامه قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم.

تاثیر تحریم ها بر گوشی های Huawei یا Honor

همانطور که در مطالب قبل اشاره کرده بودیم هوآوی از سوی آمریکا تحریم شد و شرکت های آمریکایی یکی پس از دیگری از این تحریم ها پیروی خواهند کرد که در این میان می توان به فیسبوک و حتی گوگل نیز اشاره کرد. اما خبر خوب این است که سرویس های گوگل در گوشی های موجود هوآوی باقی خواهند ماند که می توان به Google Play، خدمات امنیتی و به طور کلی تمامی سرویس های گوگل اشاره کرد. در نتیجه کاربرانی که از گوشی های هوآوی استفاده می کنند نیازی نیست نگران باشند زیرا هیچ تغییری در این سری محصولات ایجاد نخواهد شد و کاربران به راحتی می توانند از هرگونه سرویسی بهره ببرند.

تاثیر تحریم ها بر گوشی های Huawei یا Honor

در واقع باید بگوییم که فقط دستگاه های فعلی می توانند از این خدمات استفاده کنند و هوآوی از این پس قادر به ارائه این سرویس های گوگل در دستگاه های جدید خود نخواهد بود. در نتیجه این موضوع کاربران را از خرید گوشی های هوآوی جدید منع خواهد کرد زیرا همه به طور مستقیم و غیر مستقیم به سرویس های گوگل نیاز دارند.

همچنین اعلام شده که بروزرسانی های امنیتی و خدمات پس از فروش همچنان برای گوشی های موجود ارائه خواهد شد. در نتیجه کاربرانی که از گارانتی بهره می برند هم نباید نگران تحریم ها باشند. هنوز اعلام نشده که ویژگی ها و بروزرسانی های اندروید بعد از تحریم ها به چه صورت خواهد بود اما گوگل به راحتی می تواند هوآوی را از دریافت بروزرسانی های جدید منع کند در نتیجه احتمالا کاربران Huawei یا Honor نباید روی اندروید Q حساب کنند.

نتیجه گیری این شد که اگر قبلا یکی از گوشی های Huawei یا Honor را از بازار خریداری کرده اید و در حال استفاده از آن هستید، تلفن شما به طور معمول قابل استفاده خواهد بود اگر چه ممکن است به روز رسانی ها و ویژگی های سیستم عامل اندروید در دسترسی شما قرار نگیرد.

(11 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • نتیجه این میشه که تولیدات جدیدش به درک واصل میشن
  و به زودی نابود خواهد شد این شرکت جاسوس کثیف
  :-devil:-devil:-devil:-devil:-devil

  2 پاسخ
 • محمدرضا

  در پاسخ به: فسیل

  واقعا که فسیل مغزی یه جور سنگ آمریکا رو به سینه میزنی که چی بشه احتمالا اپل داشت به درک واصل می شد حالا تحریم کرده که چی شعور و تکنولوژی نداره جاشو با کدخدایی و ددمنشی پر می کنه ببین از ضعف و بدبختی به چکاری متوسل شده

  0 پاسخ
 • (. ) ( .)

  در پاسخ به: فسیل

  :l

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.