تصویر نسل جدید رنو کپچر آشکار شد

 شرکت رنو یکی از خودروسازان بزرگ صنعت اتومبیل سازی محسوب شده که هر سال با معرفی مدل اتومبیل‌های جدید خود سعی در رقابتی چشمگیر دارد. براساس گزارش‌های تازه انتشاریافته، نسل دوم رنو کپچر بزودی از راه می‌رسد، کراس اوور محبوب و اسپرت شرکت رنو که تاکنون تنها شاهد عرضه نسل اول آن بودیم.

البته تا به حال مدل فیس لیفت هم معرفی شده اما نسل دومی در کار نبود. به تازگی اولین تصویر نسل دوم این کراس اوور در فضای اینترنت منتشر شده و این طور پیداست از زبان طراحی جدید رنو بهره می‌برد و گویی شبیه به رنو کلیو نسل جدید است.

تصویر کپچر نسل جدید توسط Julien Jodry یکی از آشکارسازان صنعت در توییتر آن منتشر شد. باتوجه به تصویر انتشاریافته، کپچر جدید در نمای جلو شبیه به کلیو نسل جدید است و از چهره تهاجمی‌تر و ارتفاع بلندتری بهره می‌برد.تصویر رنو کپچر جدید

در سایر ویژگی‌ها باید به زیر سپر سفید در کنار حاشیه مشکی سپر، چراغ‌های C شکل ال ای دی، جلوپنجره مشبک با لوگو بزرگ رنو، گزینه دو رنگ بدنه همچون همیشه و برخی دیگر اشاره کرد. اگرچه در برخی جزئیات شباهتی به کلیو نسل جدید دارد، اما همچنان تفاوت‌هایی بین این دو مدل قابل مشاهده است و نباید هر دو مدل را کاملا شبیه به هم تلقی کرد

رنو در کپچر نسل جدید زبان طراحی شبیه به کلیو، کولئوس و مگان بهره گرفته، بنابراین عجیب نیست این کراس اوور نسل جدید چهره‌ای شبیه به سایر اعضای خانواده خود پیدا کند. انتظار می‌رود استقبال از نسل دوم کپچر همچون سایر محصولات جدید رنو بهتر از گذشته باشد. احتمال دارد نسل جدید کپچر نسخه هیبریدی هم داشته باشد، اگرچه اطلاعات کافی در دست نیست و نمی‌توان به شایعات اشاره کرد.

رنو مشخص نکرده چه زمانی به رونمایی نسل جدید کپچر می‌پردازد، اما درز تصویر آن نشان می‌دهد رونمایی این کراس اوور جوان پسند دیرتر از موعد نیست.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.