ارز دیجیتال فیسبوک به همراه کیف پول دیجیتال عرضه خواهد شد!

فیسبوک به تازگی اعلام کرده بود که قصد دارد تا در سال 2020 از ارز دیجیتال خود با عنوان لیبرا رونمایی کرد. اما به تازگی شاهد سرویس جدیدی به نام کالیبرا هستیم که در واقع کیف پول دیجیتال فیسبوک بوده است و به همراه ارز دیجیتال این کمپانی عرضه خواهد شد. در ادامه به معرفی این کیف پول دیجیتال خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال و کیف پول دیجیتال از فیسبوک

همانطور که گفتیم کالیبرا در واقع کیف پول دیجیتال برای ارز دیجیتال لیبرا از کمپانی فیسبوک است که در سال آینده معرفی خواهد شد. این کیف پول دیجیتال در پیامرسان واتساپ و فیسبوک نیز قابل استفاده خواهد بود در نتیجه مشکل انتقال وجه را در سراسر جهان برطرف خواهد کرد. البته شایان ذکر است که بدون واتساپ و فیسبوک هم می توان از این کیف پول دیجیتال به طور مستقل در اندروید و iOS استفاده کرد. با این سرویس های جدید مردم جهان از هر نقطه ای می توانند برای یکدیگر ارزهای دیجیتال ارسال کنند و خدمات مالی گسترده تر از اکنون ارائه خواهد شد. در نتیجه فقط با یک گوشی هوشمند کاربران می توانند از یک نقطه جهان برای نقطه ای دیگر ارز دیجیتال بفرستند.

ارز دیجیتال و کیف پول دیجیتال از فیسبوک

بر اساس گزارش ها امنیت این سیستم بسیار قوی خواهد بود و هیچ خطری کاربران، اطلاعاتشان و وضعیت ارز دیجیتالشان را تهدید نخواهد کرد. درواقع هرگونه رفتار مشکوکی سریعا شناسایی و متوقف خواهد شد. در نتیجه کلاهبرداری ها با این سیستم به حداقل خواهد رسید و اگر دزدی در این سیستم صورت بگیرد حتما مجددا به حساب کاربران باز خواهد گشت و اصلا جای نگرانی نخواهد بود. به طور کلی تیم کالیبرا فیسبوک فکر همه چیز را در زمینه امنیت کرده اند و مدیر این بخش که دیوید مارکوس نام دارد نیز این اطمینان را به کاربران داده است.

نکته جالب این است که اتصال این کیف پول و این ارز دیجیتال به فیسبوک و واتساپ رد واقع کار را برای مردم جهان ساده تر خواهد کرد و دسترسی را برای همگان میسر می کند. از سوی دیگر این سرویس دو ویژگی منحصر و کلیدی را ارائه می دهد که می توان به نگهداری ارز دیجیتال به صورت رایگان و ارسال آن برای هر فرد در هر نقطه از جهان با کمترین نرخ انتقال جهان بین الملل اشاره کرد. این سرویس های جدید ارز دیجیتال فیسبوک برای تجارت های خارجی و داخلی یا حتی کسب و کارهای کوچک عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت و رویکرد جدیدی را به همراه دارد. در نتیجه باید منتظر تحولات عظیمی در زمینه ارزهای دیجیتال باشیم و بخش های مالی باشیم.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.