تماشا کنید: وقتی برای تست‌های مقاومت زک نلسون رقیب پیدا می‌شود!

اگر از خوانندگان وب‌سایت سخت‌افزارمگ باشید، بعید است که مطالبی تحت عنوان تست گوشی از نظر مقاومت و یا کالبدشکافی آنها به چشمتان نخورده باشد. زک نلسون یکی از یوتیوبرهای معروفی است که به لطف کانال JerryRigEverything به شهرت خوبی در میان تکنولوژی دوستان دست پیدا کرده است. تست‌های مقاومت او منحصر به فرد، جالب و گاهاً آزاردهنده است که همانقدر که طرفدار دارد، منتقد هم دارد. اما در طرف دیگر ماجرا ویدئوهای کالبدشکافی او به شدت پرطرفدار است. او مهارت خاصی در بازکردن و جداسازی قطعات گوشی و سر هم کردن دوباره آنها دارد. حتی تنها با تماشای ویدئوهای کالبدشکافی او می‌توان به نکات جالبی درخصوص گوشی‌های هوشمند امروزی پی برد. اما حالا او یک رقیب جدی دارد!

Little Tesla رقیبی برای زک نلسون

Little Tesla پسر بچه‌ای با استعداد با نام واقی جیمی است. او با الهام گرفتن از ویدئوهای JerryRigEverything دو ویدئوی جدید منتشر کرده است که در یکی از آنها تست مقاومت گوشی گوگل پیکسل را مورد بررسی قرار داده است و در ویدئوی دیگر نحوه تعویض باتری این گوشی را نمایش داده است. البته این ویدئوها یک تفاوت اساسی با ویدئوهای زک نلسون دارد و آن اینست که گوگل پیکسل تسلای کوچک واقعی نیست و او با مقوا آنها را درست کرده است. حرکت جیمی آنقدر جالب بوده که حتی خود زک نلسون هم آنها را به اشتراک گذاشته و از مخاطبین خود خواسته تا این پسربچه را مورد حمایت قرار دهند.

دو ویدئوی جیمی بسیار شبیه به ویدئوهای زک است با این تفاوت که این بار با یک گوشی واقعی سر و کار نداریم و لحن بامزه این بچه و تلاشی که برای شبیه بودن کارها و دیالوگ‌های خود به ویدئوهای زک انجام می‌دهد بسیار جالب است که به احتمال بسیار زیاد دیدن آنها حال خوبی به شما هدیه خواهد داد.  از همین رو در ادامه مطلب دو ویدئویی که او در حساب خود در یوتیوب منتشر کرد، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. امیدواریم که از دیدن آنها لذت ببرید.

تست مقاومت گوگل پیکسل

تعویض باتری گوگل پیکسل

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.