کلید اختصاصی نرم افزار Office در در کیبردها ارائه خواهد شد!

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا یک کلید اختصاصی برای اجرای نرم افرار آفیس بر روی کیبردها راه اندازی کند و این کلید در واقع میانبری برای رسیدن برنامه های آفیس خواهد بود در نتیجه شاهد کارایی بالایی از آن کلید خواهیم بود. در ادامه جزییات این خبر را در اختیار شما عزیزان و علاقه مندان قرار خواهیم داد.

کلید اختصاصی نرم افزار Office

مایکروسافت به تازگی نظرسنجی را از کاربران به عمل آورده و ظاهرا با بازخورد خوبی در راستای ایجاد یک کلید برنامه های آفیس مواجه شده است و احتمالا این موضوع را عملی خواهد کرد. از طرفی احتمال می رود که این دکمه جایگزین دکمه کناری ویندوز شود. این کلید در بروزرسانی بعدی ویندوز 10 در 10 می 2019 به صورت آزمایشی تست خواهد شد و کاربران می توانند از آن بهره مند شوند. این کلید سرعت به اشتراک گذاری  و دسترسی به برنامه های Office را افزایش خواهد داد.

کلید اختصاصی نرم افزار Office

مایکروسافت ارائه کلیدهای اختصاصی ویندوز را از سال 1994 آغاز کرد در نتیجه کیبردهایی که 104 یا 105 کلیدی هستن از این کلیدهای اختصاصی بهره خواهند برد. نکته جالب این است که اگر کیبردها، این کلیدهای اضافی را نداشته باشند، مایکروسافت استفاده از ویندوز را در این لپ تاپ ها تایید نخواهد کرد. به طور کلی باید منتظر باشیم و ببینیم که عملکرد این دکمه جدید چگونه خواهد بود.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.