اطلاعیه جدید اسنپ در رابطه با مشکلات پیش آمده برای یک مسافر دیگر

این روزها شرایط سختی برای تیم اسنپ در حال رقم خوردن است. پس از عمومی شدن ماجرای جنجالی راننده اسنپ و خانم مسافر، اسنپ و تیم مدیریت آن در زیر فشار شدیدی قرار گرفت. نوعی واکنشی که این شرکت به موضوع نشان داد باعث شد عده‌ای به‌جا یا نابه‌جا دست به تحریم این سرویس تاکسی آنلاین بزنند و در اعتراض به این موضوع برنامه اسنپ را از روی گوشی خود حذف کنند.

ژوبین علاقبند، مدیرعامل اسنپ نیز در واکنش به جنجال‌های پیش آمده با ابراز تأسف نسبت به اتفاقات پیش آمده، اظهار داشت که این موضوعات در کنترل آنها نبوده است. او گفت:

من از صمیم قبل متأسفم که احساسات خیلی‌ها با آن اتفاق جریحه‌دار شد و مشتریان وفادار ما اعتمادشان را نسبت به ما از دست دادند. متأسفم برای دو سه هزار نفری که در اسنپ کار می‌کنند و زحمات‌شان تحت تاثیر اتفاقی قرار گرفت که هیچ نقش و انتخابی در آن نداشتیم. ما هر روز که سرکار حاضر می‌شویم با چالش هایی مواجه هستیم که نیاز است و مجبوریم درباره آنها تصمیم بگیرم. هر تصمیمی که ما در اسنـپ بگیریم روی ده ها میلیون کاربر، بیش از یک میلیون راننده و چند هزار کارمندان تاثیر می گذارد. بعضی وقت ها حتی نیاز نیست که تصمیمی گرفته شود. مانند همین اتفاقی که رخ داد و ما هیچ تصمیمی نگرفتیم. همه چیز خارج از کنترل ما بود.

جنجالی دوباره و برخوردی متفاوت

در چند روز گذشته دوباره اسنپ، راننده اسنپ و مسافر خانم دیگری سوژه رسانه‌ها شدند. خانمی که با انتشار ویدئویی از رفتار راننده انتقاد کرده بود. اسنپ این بار هم در واکنش به موضوع بیانیه‌ای منتشر کرد، اما مخاطب اصلی خود را رانندگان اسنپی قرار داد که به اختیار خود اعمال قانون می‌کنند. در بیانیه اسنپ آمده است:

پیرو ویدئوی منتشر شده از گلایه‌ی یکی از مسافران اسنپ از راننده این سامانه به اطلاع می‌رسانیم: اسنپ از تمامی کاربران راننده صراحتاً درخواست کرده است که مشکلات سفر خود را از طریق پشتیبانی این سامانه پیگیری کنند. اسنپ با رانندگانی که بدون اطلاع به پشتیبانی، سعی در اعمال قانون دارند و با مسافر وارد مشاجره می‌شوند برخورد می‌کند.

 درمورد این سفر، بلافاصله پس از گزارش مسافر، کاربر راننده برای بررسی‌های بیشتر غیرفعال شده است. علاوه‌براین، ضمن عذرخواهی اولیه از مسافر، تمامی پشتیبانی‌های لازم از ایشان به‌عمل آمده است. اسنپ در پیگیری‌های قانونی این مورد همراه مسافر خود خواهد بود.

درنهایت باور داریم که هیچ یک از ما به بهانه رعایت قانون، مجاز به سوءاستفاده‌های شخصی از قوانین نیستیم. رانندگان اسنپ نیز باید بدانند که به هیچ عنوان ضابط قضایی نیستند. در‌صورت دریافت گزارش ناشی از برخورد شخصی با مسافر، این موضوع به‌طور جدی و قانونی از سوی اسنپ پیگیری خواهد شد.

(17 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مس شمس

  من خودم،اسنپ گرفتم،که وسایل ببرم،طرف بعد سوار شدنم،درب را قفل کرد و گفت باید بریم کلانتری تا ببینیم وسایل را،از کجا آوردی؟با وجود اینکه از دم مغازه وسایل را،سوار ماشین کرده بودیم

  0 پاسخ
 • جناب مدیرعامل باید زودتر از این ها فکر اینجا رو می کرد.
  قوانین حکومت کشور الزاماً معرف قوانین مردم کشور هم نیستند و تا زمانی بیزنس شما به مردم وابسته ست پیامد تصمیمی که می گیرید رو باید بپذیرید.
  هرچند مشخصه اون راننده تاکسی ریگ به کفشش هست و برای این ماجرا برنامه ریزی انجام داده
  اسنپ نباید به این شکل خودش رو از تله خارج می کرد،
  افتاد تو چاه.

  1 پاسخ
 • ابوذر

  اگر راننده اسنپ ضابط قضایی نیست پس چرا بخاطر بیحجابی مسافر با راننده و خودرو برخورد قضایی میشه .

  0 پاسخ
 • محمد

  جالبه اتفاق قبلی پوشش ندادید اما سریعا این یکی پوشش دادید اون یکی اهمیت نداشت یا باب میل شما و آبشخور فکریتون نبود؟ استاندارد دوگانه !!

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: محمد

  #ساندیس_صنعتی_رو_با_ساندیس_سنتی_همزمان_مصرف_نکنیم

  0 پاسخ
 • علی

  بعید نیست کار خودشون باشه واسه پاک کردن ذهن مردم
  چون تو این ماجرا اسنپ با قاطعیت از مسافر حمایت کرده که در تضاد با مورد قبل است

  3 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.