طرح رندر وانت جان سخت بی ام و ایکس 7

شرکت بی ام و یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودروهای لوکس در سگمنت‌های مختلف به حساب می‌آید. این کمپانی هر سال مدل‌های جدیدی را وارد خط تولید خود می‌کند و یکی از اتومبیل‌های جذاب این کمپانی آلمانی X7، شاسی بلند نسل جدید و لوکس این شرکت است.

ایکس 7 که یک شاسی بلند فول سایز به حساب می‌آید تاکنون فروش خوبی را تجربه کرده و با زبان طراحی جدید بی ام و هم همراه شده که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. در حالی که اخیرا وانت پیکاپ X7 به عنوان نمونه مفهومی توسط بی ام و معرفی شد، حال هنرمندان دیجیتالی هم دست به کار شدند طرح رندری از نسخه وانت دو سرنشین X7 را منتشر کردند.

تصویری که در آن ایکس 7 دارای شاسی شبیه به فورد F-150 است و اسپرت به نظر می‌رسد. اگرچه که بی ام و هیچ گاه چنین مدلی را معرفی نمی‌کند زیرا ایکس 7 اس یو وی فول سایز لوکس تلقی شده و مناسب وانت نیست، اما همان طرح رندر این مدل نیز جالب است.وانت بی ام و ایکس 7

طرح رندری که زیبا طراحی شده و با ساختار X7 همخوانی هم دارد. تاکنون هنرمندان دیجیتالی طرح‌های رندر مختلفی از خودروهای سوپراسپرت با محوریت وانت پیکاپ منتشر کردند که بعید است تولیدکنندگان دست به چنین کاری زده و نسخه وانتی عرضه دارند.

موضوع نسخه وانت پیکاپ چالشی برای خودروسازان بوده و بسیاری تمایل دارند یک وانت از برندهای بزرگی چون بی ام و، فراری و چندی دیگر مشاهده کنند. اما بعید است هیچ گاه چنین برندهایی که مدل وانت در سبد محصولاتشان وجود نداشته، دست به کار شوند.

البته بی ام و سال‌ها قبل تایید کرد، هیچ گاه مدل وانتی به عنوان نسخه تولیدی معرفی و عرضه نخواهد کرد. به هر حال این طرح رندر که به نوعی مفهومی محسوب می‌شود، جالب به نظر رسیده و تماشا آن خالی از لطف نیست.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.