تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Gemini Man با هنرنمایی ویل اسمیت

سینمای امروز بیشتر با اتکا به فیلم‌های ابرقهرمانی در حال اندوخته کردن سرمایه‌های کلان است. در حالی که فروش خوب این فیلم‌ها باعث شده تا نتوان کیفیت و ماهیت آنها را زیر سوال برد، اما همچنان هستند کسانی که بر این باورند که فیلم‌های غیر ابرقهرمانی باید دوباره به ستون اصلی سینما تبدیل شده و محتوای بهتری با این فیلم‌ها به مخاطب ارائه شود. یکی از فیلم‌های جدیدی که می‌توان با این دیدگاه آن را مورد ارزیابی قرار داد فیلم Gemini Man است.

در فیلم‌های ابرقهرمانی مارول دیده بودیم که بازیگران مسن نقش‌هایی که نشان دهنده دوران جوانی آنها بود را بازی کرده بودند، به نظر می‌رسد این موضوع به خارج از دنیای سینمایی مارول نیز کشیده شده است. البته آنچه در فیلم Gemini Man شاهد آن خواهیم بود با تمامی موارد مشابهی که پیش‌تر دیده بودیم متفاوت است. در این فیلم مکه Ang Lee کارگردانی آن را به عهده دارد یک آدمکش حرفه‌ای هدف یک آدمکش حرفه‌ای دیگر قرار گرفته است اما هر دوی آنها در واقع یک نفر هستند که چند دهه تفاوت سنی دارند.

در این فیلم نقش هر دو شخصیت اصلی فیلم را ویل اسمیت با تجربه بازی خواهد کرد اما بر خلاف فیلم‌های دیگری که در آن چهره بازیگر میان سال بصورت دیجیتالی جوان می‌شود، در فیلم Gemini Man شخصیت جوان‌تر بطور کامل و بصورت دیجیتالی ساخته شده و اگر ویدئوی تریلر جدید آن را تماشا کنید خواهید دید که مرز بین واقعیت و دنیای دیجیتال به اندازه باور نکردنی‌ای کوچک شده است. نقطه قوت دیگر این فیلم نیز کارگردان با تجربه آن است که در کارنامه وی فیلم‌های موفقی مانند Life of Pi و جایزه اسکار به چشم می‌خورد. در این فیلم ستارگان دیگری مانند Benedict Wong،  Clive Owen و Mary Elizabeth Winstead نیز به ایفای نقش می‌پردازند و در تاریخ 11 اکتبر امسال (19 مهر) شاهد اکران آن خواهیم بود.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.