مشخصات نهایی لینکلن Aviator 2020 و افزایش قدرت آن تایید شد

نسخه 2020 خودروی لینکلن Aviator با قدرت بیشتری نسبت به آنچه تصور می‌کردیم راهی بازار خواهد شد. البته شایان ذکر است که این افزایش قدرت تنها نسبت به اعداد و ارقامی است که در زمان رونمایی اولیه توسط خود لینکلن اعلام شده بود. طی نمایشگاه خودروی بین المللی لس‌آنجلس در سال گذشته پیشرانه‌ای 3 لیتری V6 که توان خروجی آن 400 اسب بخار و گشتاور آن نیز 400 فوت-پوند بود به عنوان قوای محرکه Aviator 2020 اعلام شده بود. اگرچه در اخبار جدید درباره این خودرو پیشرانه اصلی و قدرت خروجی آن یکسان است اما میزان گشتاور آن به 415 فوت-پوند افزایش پیدا کرده است.

نمای پشتی لینکلن Aviator 2020

نسخه هایبریدی این خودرو حتی قدرت بیشتری از نسخه استاندارد خواهد داشت. طبق اطلاعات قبلی منتشر شده توسط لینکلن نسخه هایبریدی Aviator 2020 قرار بود 450 اسب بخار قدرت و گشتاوری معادل 600 فون-پوند داشته باشد. اما بر اساس اطلاعات رسمی جدید قدرت آن 494 اسب بخار و گشتاور 630 فوت-پوندی خواهد داشت، قدرتی که برای شاسی بلند جدید لینکلن شگفت‌آور به نظر می‌رسد. هنوز اطلاعات دقیقی درباره عملکرد فنی این خودرو از جمله شتاب و سرعت آن منتشر نشده اما پیش‌بینی می‌شود شتاب صفر تا صد آن بین 4 تا 5 ثانیه باشد که آن هم براساس تطبیق میزان قدرت آن با همتاهای آلمانی خود استنتاج شده است.

نمای داخلی لینکلن Aviator 2020

در مورد میزان مسافت پیمایشی لینکلن Aviator 2020 با تکیه بر باتری‌هایش نیز اطلاعاتی منتشر نشده اما طبق ادعای این شرکت خودروی شاسی بلند جدید آنها باتری 13.6 کیلووات ساعتی خواهد داشت و توانایی موتور الکتریکی آن نیز 101 اسب بخار است. فناوری جدیدی برای چراغ‌های جلوی این خودرو نیز ستفاده خواهد شد. این فناوری که نورپردازی وابسته به سرعت نام‌گذاری شده قادر است تا در سرعت بالا تمرکز نور چراغ‌ها را به سمت روبروی خودرو متمایل کرده و در سرعت‌های پایین گستره بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. لینکلن Aviator 2020 تا پایان تابستان به بازار عرضه خواهد شد و قیمت آن حدود 51  هزار دلار می‌باشد.

چراغ‌های جدید لینکلن Aviator 2020

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.