اولین تصویر از سورپرایز جدید لامبورگینی برای نمایشگاه خودروی فرانکفورت

شرکت خودروسازی لامبورگینی تصویری تقریبا تاریک از یک خودروی جدید در اکانت رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده که قرار است در آینده نزدیک و طی نمایشگاه خودروی بین‌المللی فرانکفورت از آن رونمایی کند. این تصویر چیز زیادی از خودروی مورد نظر سانتا آگاتایی‌ها به نمایش نگذاشته و حتی بیشتر از پاسخ، سوالات فراوانی درباره آن به وجود آورده است. خودروساز ایتالیایی در قسمت توضیحات عکس نیز تنها به نگارش یک جمله بسنده کرده است: "فقط چشمانتان را به سمت آینده بگشایید". نگاه دقیق به تصویر مورد نظر نیز قامت یک سوپر خودرو با ارتفاع کم و چراغ‌های LED به شکل حرف Y را نشان می‌دهد.

 لوگوی لامبورگینی تنها جزییات واضح از خودرو است اما اگر کمی از قوه تخیل خود کمک بگیرید شباهت‌هایی در آنچه در این تصویر نمایش داده شده با خودروی مفهومی Terzo Millennio که در سال 2017 رونمایی شده بود خواهید دید. این خودروی مفهومی آینده‌نگرانه لامبورگینی با همکاری دانشگاه MIT تولید و برنامه‌ریزی شده بود اما هنوز با تحقق رویاهای جاه‌طلبانه لامبورگینی برای Terzo Millennio فاصله زیادی داریم. از سوی دیگر شایعاتی منتشر شده که حاکی از الهام لامبورگینی از طراحی متفاوت و برنامه‌های آنها برای ارائه عملکردی سازگار با محیط زیست در محصول بعدی آنها است.

اینکه خودروی مرموز لامبورگینی در چه رده‌ای ارائه خواهد شد هنوز در هاله‌ای از ابهام است. میدانیم که جایگزین‌های هوراکان و اونتادور اس تا سال آینده میلادی معرفی نخواهند شد، اما از سوی دیگر این شرکت خودروسازی ایتالیایی بارها نشان داده که علاقمند به معرفی خودروهای خاص و حتی ابرخودروها نیز هست. از این رو ممکن است آنها به فکر ارائه رقیبی برای ابر خودروی استون مارتین یعنی Valkyrie باشند. در هر صورت آنچه می‌توان بدون نیاز به هیچ تصویر و اطلاعاتی درباره محصول آینده لامبورگینی و پیش از رونمایی آن در نمایشگاه خودروی فرانکفورت حدس زد سرعت خیره کننده، قیمت سرسام‌آور و احتمالا پایان پیش‌فروش آن قبل از رونمایی می‌باشد.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.