خبرهایی جدید از وضعیت اسطوره دنیای موتور اسپورت – مایکل شوماخر

قهرمان افسانه‌ای مسابقات فرمول 1 بار دیگر به صدر اخبار بازگشت اما این‌بار به نظر شاهد اخباری خوشحال کننده درباره وضعیت سلامتی او هستیم. البته خانواده شوماخر همچنان جزییات وضعیت سلامتی مایکل را برای حفظ آرامش او و خودشان با خبرنگاران در میان نگذاشته‌اند و خبرهای جدید از زبان یکی از پرستاران بیمارستانی که مایکل برای ادامه روند درمان و بازیابی سلامتی خود به آنجا انتقال داده شده بود نقل شده‌اند. مایکل شوماخر 50 ساله از December 29 سال 2013 در حادثه‌ای که حین ورزش اسکی برای وی رخ داد تحت مراقبت‌های شدید پزشکی قرار گرفته است.

پر افتخارترین راننده فرمول 1 در حالی دوباره در رسانه‌ها خبرساز شده که فرزند او میک شوماخر، که در زمان حادثه ناگوار برای پدرش همراه وی نیز بود و تنها 14 سال داشت، اکنون در مسابقات فرمول 2 شروع به کسب موفقیت‌ کرده و یاد پدر را در دل هواداران این ورزش زنده نگه داشته است. مایکل از زمان بروز حادثه و ضربه‌ای که به سر او وارد شد به مدت 6 ماه در حالت کمای مصنوعی قرار داده شده بود و از آن زمان تا کنون هرگز در رسانه‌ها اخبار رسمی درباره وضعیت سلامتی وی و یا تصویری از او منتشر نشده است.

روزنامه فرانسوی Le Parisien در گزارشی اعلام کرده است که روز دوشنبه بیمارستان Georges-Pompidou  پذیرای مایکل شوماخر بوده است که برای انجام عمل تزریق سلول‌های بنیادی ضد التهاب تحت نظر دکتر Philippe Menasché که با عنوان بنیان‌گذار جراحی سلولی شناخته شده، قرار داشت. در حالی که نه خانواده شوماخر و نه پزشک او اظهار نظری درباره این خبر نداشته‌اند، اما این روزنامه از قول یکی از پرستاران مایکل نقل کرده است که از هوشیاری وی خبر می‌دهد. مایکل طی سال‌های 1994-95 در تیم فرمول یک بنتون موفق به کسب دو قهرمانی جهان شد و افتخارات خود را با 5 قهرمانی متوالی از سال‌های 2000 تا 2004 تکمیل کرد و تا به امروز همچنان پرافتخارترین راننده این مسابقات است.

(6 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.