معمای گم شدن مردی پس از 20 سال توسط Google Earth حل شد!

همه ما در گذشته با اخباری روبه‌رو شده‌ایم که شخصی ناگهان و بدون دلیل ناپدید شده است و دیگر هیچ خبری از او پیدا نشده و حتی ردی از او باقی نمانده است. این درست همان اتفاقی است که در ماه نوامبر سال 1997 برای آقای Wiliam Earl Moldt رخ داد. ویلیام در این تاریخ ناپدید شد و گزارشات اولیه نشان می‌دهد که او در ساعت 9:30 شب با نامزد خود تماس گرفته است و به او خبر داده که به زودی باشگاه را به قصد آمدن به خانه ترک خواهد کرد.

پس از آن گزارش شد که ویلیام ارل مولت تا ساعت 11 شب در باشگاه بوده است و در شرایطی که او در آن زمان باشگاه را ترک کرده، هرگز به خانه باز نگشته است. سناریوهای زیادی در این راستا مطرح شده است اما با این حال هیچکدام از آنها منجر به حل معمای ناپدید شدن او نشده است. اما در نهایت یک نقشه‌بردار املاک با استفاده از Google Earth موفق شد ویلیام را پس از 20 سال پیدا کند.

سرویس نقشه گوگل کلید حل معمای پلیسی

طبق گفته این نقشه‌بردار آنها دوره‌ای که مشغول کار در جهت توسعه یک ساختمان بودند، متوجه موضوع عجیبی در تالاب آنجا، در ویلینگتون فلوریدا شدند و با زوم کردن بر روی نقشه این منطقه در گوگل مپز دریافتند که ماشینی در این تالاب وجود دارد. پس از آن، پلیسی که به صحنه آمد و ماشین را از آب بیرون کشید، ادعا کرده است که ماشین به شدت آهکی شده بود اما همچنان اسکلتی در داخل آن وجود داشت. پس از آن پزشکی قانونی تأیید کرد که این جسد متعلق به ویلیام مولت بوده است.William Earl Moldt

Therese Barbera، سخنگوی پلیس در گفت‌وگو با BBC گفته است:

"این احتمال وجود دارد که مولت در هنگام رانندگی به سمت خانه کنترل ماشین خود را از دست داده است و داخل این تالاب افتاده. در هر حال نمی‌توان با اطمینان اعلام کرد که سال‌ها پیش چه اتفاقی افتاده است و چه شده. تنها چیزی که ما میدانیم اینست که او ناگهان از روی زمین محو شد و حالا او دوباره پیدا شده است."

(134 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • چه مرگ غم انگیزی 20 سال زیر آب بوده من چون خودم به روح اعتقاد دارم فکر میکنم این بنده خدا روحش سرگردون بوده تو این 20 سال چون سعی میکرده به خانواده بگه چی به سرش اومده ولی دستش از دنیا کوتاه بوده میگن این جور مرگ ها باعث میشه روح سرگردون بمونه :smiley8

  0 پاسخ
 • Naval

  :emoji7

  0 پاسخ
 • :-D

  0 پاسخ
 • من موندم اون خانواده های اطراف اصلا متوجه همچین چیزی نشدن !؟ اگه متوجه نشدن یعنی اصلا آدم های کنجکاوی نیستن :):D

  0 پاسخ
 • محمد

  در پاسخ به: علیرضا

  عزیزم اونجا مثه اینجا نیست که همه تو زندگی و محیط اطرافشون فضولی کنن اونجا هر کس سرش تو کار خودشه

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.