انتشار تصاویر رندر شده ایرپادز 3

شرکت اپل مدتیست که به عرضه هدفون بی‌سیم ایرپادز می پردازد. حتی در مارس امسال نیز نسخه ارتقایافته نسل اول آن معرفی شد. اما به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها می‌خواهند بزودی نسل جدید هدفون ایرپادز را با تغییرات قابل توجه معرفی کنند.

ایرپادز اگرچه در نسل اول عرضه آن با تاخیرهایی مواجه شد اما اپل سعی کرده با بهینه سازی‌هایی که روی هدفون اعمال می‌کند، نسل بعدی را با مشخصه‌های بهتری همراه ساخته است. حال به تازگی تصویر رندر شده از ایرپادز 3 منتشر شد که گفته می‌شود در رویداد اواخر اکتبر اپل معرفی می‌شود.

ایرپادز 3 در تصاویر رندر تازه انتشاریافته از ارگونومی بیشتری در بحث طراحی برخوردار است و شیک به نظر می‌رسد. رندرها در رنگ های متنوعی هستند و ایرپادز 3 نیز در رنگ طلایی، خاکستری، سفید و مشکی رندر شدند.

البته بعید به نظر می‌رسد اپل چنین گزینه‌های رنگی برای ایرپادز 3 در نظر گیرد و احتمالا در همان گزینه سفید، مشکی و خاکستری عرضه خواهد شد. براساس آخرین گزارش‌ها، ایرپادز 3 از فناوری لغو نویز بهره می‌برد و شامل قابلیت ضدآب می‌شود.انتشار تصاویر ایرپادز 3

همچنین عمر باتری بیشتری به لطف چیپ جدید خواهد داشت. جزئیات کافی نیست و نمی‌توان این تصاویر رندر شده را نمونه نهایی ایرپادز 3 تلقی کرد. اپل در انتها ماه اکتبر با برگزاری رویداد ویژه خود نه تنها ایرپادز جدید را معرفی خواهد کرد، بلکه مک بوک پرو 16 اینچی با مشخصات بی‌نظیر و نسل جدید آیپد پرو با دوربین سه گانه و در دو مدل معرفی خواهند شد.

مشخص نیست آیا این رویداد در انتها اکتبر برگزار می شود یا خیر. زیرا دقیقا اپل دعوتنامه ای ارسال نکرده و مشخص نساخته با چه مدل محصولی رو به رو هستیم.

برای کسب جزئیات بیشتر حداقل باید تا اواسط اکتبر منتظر ماند. احتمالا اپل در این زمان دعوتنامه خود را ارسال خواهد کرد.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.