طرح رندر وانت پیکاپ برقی سایبرتراک تسلا با کیت هلکت

هفته گذشته بود که شرکت تسلا به رونمایی از وانت پیکاپ عجیب و بزرگ سایبرتراک پرداخت. این وانت که تسلا آن را پیکاپ مریخی می‌نامد، از بدنه بسیار مقاوم برخوردار بوده و مشخصات فنی قابل توجهی هم برای آن در نظر گرفته شد.

البته افراد بسیاری طراحی سایبرتراک را مضحک دانسته و به تمسخر آن پرداختند. از جمله باید به شرکت لگو پرداخت که تصویر مضحکی هم از این تراک منتشر کرد. در نهایت به تازگی یکی تیم Abimelec Design تصمیم گرفتند تا طرح رندری از وانت پیکاپ سایبرتراک را با کیت هلکت همراه سازد.طرح رندر وانت پیکاپ برقی سایبرتراک

کیت هلکت شرکت دوج برای خودروهای سرعتی و قدرتمند به کار گرفته می‌شود و در این طرح رندر نیست شاهد طراحی اسپرت تر سایبرتراک هستیم. البته طراحی پایه سایبرتراک عجیب بوده و چنین طرحی موجب جذابیت آن نمی‌شود. اما بالاخره ظاهر جالب تری نسبت به نسخه اولیه تسلا به وجود آورده است.

سایبرتراک در لباس یک خودرو قدرتمندطرح رندر وانت پیکاپ برقی سایبرتراک

گفتنیست که Abimelec Design سابقه درخشانی در طرح رندر خودروهای غیرواقعی دارد و با کیت هلکت سایبرتراک طراحی منحصربفردی از این خودرو ارائه داد. در تصاویر خودرو ارتفاع کمتری پیدا کرده و چرخ‌های پهن هم در این مدل قابل مشاهده است. طرح رندر وانت پیکاپ برقی سایبرتراک

گل گیر چرخ‌ها نیز رنگ متفاوتی نسبت به بدنه داشته و در مجموع ظاهر جالبی به سایبرتراک بخشیده شد. گفتنیست در بخش عقب یک پیشرانه قدرتمند تعبیه شده و که موجب خواهد شد، سایبرتراک بیشتر به یک وانت سرعتی تبدیل شود تا حمل بار. در تصویر یک پیشرانه هشت سیلندر بنزینی به چشم می‌خورد که جایگزین موتور الکتریکی شده است. ناگفته نماند این طرح رندر بعید است هیچ گاه به واقعیت تبدیل شود.

تنها می‌توان با مشاهده طرح از ظاهر جالب سایبرتراک هلکت لذت برد. به هر حال بعید به نظر می‌رسد تسلا هم برنامه‌ای برای عرضه چنین مدلی از سایبرتراک داشته باشد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.