گوگل پول کسانی که پیکسل 4 را گران خریداری کردند پس می‌دهد!

پیکسل 4 و پیکسل 4 XL گوگل تقریباً یک ماه پیش توسط گوگل معرفی شدند. نسخه کوچک این گوشی 799 دلار و نسخه بزرگ‌تر 899 دلار قیمت دارد. این برچسب قیمت در سال‌های 2018 و 2019 چندان دیوانه‌وار به نظر نمی‌آید، اما زمانیکه قیمت پرچمدران جدید گوگل را با آیفون 11 بسیار موفق اپل که تنها 699 دلار قیمت دارد مقایسه می‌کنیم، وضعیت چندان خوشایند برای گوگل به نظر نمی‌رسد. با تمامی این اوصاف، در پایان ماه نوامبر قیمت پیکسل 4 گوگل کاهش یافت. این دستگاه در حدود 200 دلار ارزان‌تر شده و حالا به یک گزینه جذاب برای خریداران تبدیل شده است.

اما تکلیف کاربرانی که پیکسل 4 را با قیمت اولیه آن خریداری کردند، چیست؟ طرفدارانی که در اولین روز عرضه این محصول به بازار آن را خریداری کردند، چه؟ مطمئناً این دسته از کاربران به حمایت از برند مورد علاقه خود ایمان دارند، اما وقتی که تنها پس از یک ماه قیمت محصول به این صورت کاهش پیدا می‌کند، ممکن است به طرفداران حامی احساس سرخوردگی دست دهد.

خبر خوب برای این دسته از طرفداران گوگل و پیکسل‌های آن اینست که گوگل ممکن است حسن نیت خود را به آنها نشان دهد. در حال حاضر این موضوع تنها در حد شایعه است. با این حال، Brandon Lee یکی از یوتیوبرهای فعال در زمینه تکنولوژی در حساب توئیتر خود از مکاتبه تعدادی از کاربران با گوگل درخصوص این مسأله خبر داده است؛ کاربرانی که در آن اندازه شجاع بوده‌اند که از گوگل درخواست برگشت پول خود را کنند. آنگونه که برندون لی توضیح داده، این کاربران از افرادی بودند که گوشی‌های پیکسل 4 را پیش‌خرید کرده‌اند. ظاهراً گوگل در نهایت به حساب آنها 100 دلار از مبلغ پرداخت شده را بازگردانده تا آنها دیگر از تخفیف 200 دلاری پیکسل 4 احساس خیانت نداشته باشند.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.