استریمی که با 572 ساعت بازی رکورد جهانی را جابجا کرد!

ماه گذشته استریمی با نام Andrew Bodine که در توئیچ با نیک‌نیم GiantWaffle شهرت دارد، اعلام کرد که پس از سه ماه تمرین آماده است تا رکورد جهانی بازی‌های ویدئویی را بشکند. او روز گذشته با انجام 570 ساعت موفق شد به هدفی که تعیین کرده بود، دست پیدا کند.

طبیعتاً مانند هر تلاش دیگری در زمینه شکستن رکورد در هر زمینه دیگری، شرکت‌کنندگان مجاز هستند تا به یک اندازه مجاز استراحت کنند تا از نظر جسمی خود را در معرض خطر قرار ندهند. اندرو بودین در طول 30 روز و با انجام 19 ساعت بازی در هر روز موفق شد در مجموع 572 ساعت بازی استریم کند.

 رکورد 572 ساعت استریم بازی

پیش از GiantWaffle رکورد استریم طولانی مدت بازی در اختیار JayBigs با 569 ساعت، ItsArmand با 566 ساعت، Edison Park با 541 ساعت و Zizaran با 506.5 ساعت بود. اما احتمالاً برای شما هم جالب باشد تا بدانید GiantWaffle در طول این ماراتن چه بازی‌هایی را بازی کرد. او در طول این دوره 30 روزه به Red Dead Redemption 2، Luigi’s Mansion 3، Escape From Tarkov، Rocket League، Factorio و Rainbow Six Siege مشغول بود. او همچنین موفق شد بازی Death Stranding را در زمانی حدود 30 ساعت به اتمام برساند.

او ماه‌ها برای اجرای این برنامه خود تمرین کرد و ریتم شبانه‌روزی خود را تنظیم کرد تا بتواند هر روز چندین ساعت از خواب گرانبهای خود بزند و رکورد مورد نظر را در مدت 30 روز کامل کند. ممکن است تعجب کنید که او چرا تصمیم به انجام چنین کاری گرفته است که نه تنها باعث متحمل شدن سختی‌های زیاد به خود او شده، بلکه چالش نه‌چندان خوشایندی در میان استریم‌ها ایجاد کرده؛ بودین گفته است که از نظر او این موضوع 100 درصد ارزشش را داشت.

بودین 26 ساله گفته است که بینندگان او در طول این ماه افزایش قابل توجهی داشتند و در حال حاضر او به طور متوسط 4 تا 10 برابر آمار نرمال همیشگی خود را داشته است و این شامل ساعت‌های بازدید، بازدیدکنندگان جدید و دنبال کنندگان می‌شود. او ماه گذشته گفته بود:

استریم کردن روزانه 19 ساعتی برای سلامتی خوب نیست و من به خوبی از این موضوع آگاه هستم. اما وقتی به گذشته نگاه می‌کنیم، بسیاری از افراد تلاش کردند تا رکوردهایی را بشکنند و مرزهایی را جابجا کنند که به هیچ وجه برای سلامت مناسب نبود. این آسان نیست. این هرگز کار آسانی نبوده است.

GiantWaffle پس از آنکه موفق شد رکورد خیره‌کننده خود را به ثبت برساند، در حساب توئیتر خود اینگونه به ماجرا واکنش نشان داد. آیا به نظر شما رکورد 572 ساعت استریم دست یافتنی است و یا این رکورد تا مدت‌ها در اختیار او باقی خواهد ماند؟رکورد 572 ساعت استریم بازی

(12 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • صادق.سبز

  سلام
  اینو میگن #جاهلیت_مدرن .

  0 پاسخ
 • programmer.cs

  ما توی این کشور خراب شده روزی 19 ساعت مثل خر کار میکنیم بازم هشتمون گرو نهمونه بعد این گلابی اومده روزی 19 ساعت بازی کرده خوشحالم هست.:emoji4

  1 پاسخ
 • من خودم دوران اوج گیم بازی کردنم از 7 صبح میشستم تا 2 شب بازی میکردم ...اپولو هوا نکرده که نشسته یه کله بازی کرده ....انقدر بازی میکردم که چندین بار بابام میمومد کابل برق دستگاه رو میکشید ... هی میگفتم اینقدر کامپیوتر میبینی کور میشی ....دیگه علاقه داشتم دیگه دیوونه گیم بودم ...اون حجم از زمان و عشق و علاقه ای رو که من گزاشتم پای این رو رووووی هرچی گزاشته بودم الان انیشتین شده بودم ...ولی چه کنیم که عشق گیم بودیم ...روزی 5 ساعتم میخوابیده ...خسته نشه یوقت

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: morteza

  5 ساعت کم تر می خوابیده. خوردن و ... هم هست و 19 ساعت رو فول پای بازی بوده که سخته. البته دیوانگیه ولی ازون طرف پولم در میاره ازین راه

  0 پاسخ
 • خودمونیم ولی طرف حسابی اسکل طور بوده که 19 ساعت در روز نشسته گیم زده!

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: AZERILA

  اگر می تونستی با استریم کردن پول در بیاری و با این کار بازدید و درآمدت بالا بره، بهش نمی گفتی اسکل

  0 پاسخ
 • منم میتونم رکورد این آقا رو بزنم
  فقط اینترنت و سیستم ندارم همین

  0 پاسخ
 • =))=))

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.