افشا اولین تصاویر GV80 2020 اولین شاسی بلند جنسیس

شرکت هیوندا در اوایل دهه جاری برند جنسیس را به عنوان مدل‌های رده بالا و پریمیومی خود به کار می‌گرفت. اما در سال‌های گذشته این برند مستقل شده و در حال حاضر یک برند جداگانه از هیوندا با نشان خاص خود شناخته می‌شود.

جنسیس که برند لوکس هیوندا محسوب می‌شود، مدل‌های سدان و منحصربفردی عرضه کرده که همگی طراحی جذاب و متریال پریمیومی دارند. حال به نظر می‌رسد در آینده نزدیک باید شاهد معرفی اولین شاسی بلند این برند مطرح و محبوب هیوندا باشیم.

به تازگی وب سایت AutoPost تصاویر جاسوسی از کارخانه GV80 2020 منتشر کرده که نسخه تولیدی این SUV لوکس را در نمای داخلی و خارجی به خوبی نشان می‌دهد. گویی هیوندا و جنسیس سعی کردند از طراحی سایر مدل‌های جنسیس اقتباسی داشته باشند و خودرویی خاص را برای سخت پسندان طراحی کنند.

شاسی بلند جنسیس لوکس تر از همیشه

افشا اولین تصاویر GV80 2020 اولین شاسی بلند جنسیس

پیش از این تصاویر رندر شده مختلفی از GV80 2020 منتشر شد و حال نوبت به تصویر واقعی و نمونه تولیدی آن رسید. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، GV80 2020 در بسیاری جهات شبیه به خودرو کانسپت معرفی شده در سال 2017 است. 

جلوپنجره مشبک بزرگ پنج ضلعی همانند مدل کانسپت سال 2017 دارد. چراغ‌های جلو و عقب از نوع LED خطی دوگانه است. باتوجه به گزارش جدید، تصاویری از داخل کابین نیز منتشر شده و مشخص بوده جنسیس از متریال پریمیومی چون چرم و چوب بهره گرفته است. نکته جالب اینجاست که GV80 2020 دارای تریم داخلی سفید رنگی بوده که جلوه زیبایی به خودرو می‌بخشد.

افشا اولین تصاویر GV80 2020 اولین شاسی بلند جنسیس

یک صفحه نمایش بزرگ در روی داشبورد تعبیه شده و قسمت سرعت سنج نیز صفحه نمایش دیجیتالی محسوب می‌شود. فرمان سفید رنگ پریمیومی که طراحی دو شاخ دارد، در داخل کابین قابل مشاهده است.

تریم چوب و چرم زیبایی بسیاری به کابین GV80 2020 بخشیده و در بخش فنی نیز باید شاهد دو مدل موتور از جمله پیشرانه 2.5 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت 303 اسب بخار یا شش سیلندر 3.6 لیتری 379 اسب بخاری باشیم.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک رونمایی شود.

(5 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.