سرمایه گزاری جدید سامسونگ در بخش هوش مصنوعی

طبق اعلام رسمی شرکت سامسونگ، بخش تحقیقاتی جدیدی با تمرکز بر روی هوش مصنوعی به این غول کره ای اضافه شده است. به گزارش رویترز در ادامه تحولات جدیدی که در شرکت سامسونگ در حال انجام است، تقویت بخش های اجرایی به منظور یافتن موقعیت های کسب و کار بیشتر در هر سه شاخه اصلی گروه های تجاری نیز صورت خواهد گرفت. در بیانیه ای که توسط سامسونگ منتشر شده نیز اینگونه آمده است که: "تغییرات جزیی که در ساختار تجاری سامسونگ به وجود آمده اند جهت واکنش به تغییرات بازار صورت گرفته است."

بر اساس خبری که رویترز در اینباره منتشر کرده است، تغییراتی که در شرکت سامسونگ در حال وقوع اس کمی پس از دستگیری رییس اسبق این شرکت یعنی آقای Jay Y. Lee اتفاق افتاده است و در پی این تغییرات قوای جوان و تازه نفس در پی از بین بردن نگرانی های گذشته وارد کار شده اند. بخش تحقیقاتی متمرکز بر هوش مصنوعی نیز در راستای این تغییرات و با هدف قرار دادن گوشی های هوشمند و دیگر محصولات الکترونیکی این شرکت تاسیس شده است ولی هیچ خبری درباره اینکه این بخش در کجا احداث شد منتشر نشده است.

نقش رئیس جدید سامسونگ یعنی آقای Young Sohn در زمینه توسعه تجاری تقویت شده است و اکنون وی میتواند به دنبال فرصت های جدید در تمامی زمینه ها چه بخش های جزیی و چه در محصولات الکترونیکی مصرفی باشد. آقای Sohn پیش از این در خرید بخش Harman International توسط سامسونگ که 8 میلیون دلار ارزش آن بود نقش داشت. وی همچنین مدیر بخش استراتژی و توسعه فناوری سامسونگ (SSIC) که دفاتر آن در سن خوزه و سانفرانسیسکو آمریکا می باشد نیز هست.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.